Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 14:22:42

Активісти "Антикорупційного Руху" провели акцію "Не беру і не даю хабарів" у лікувальних закладах Чернігова і області

25.04.2016   12:17Агенцiя

Керівник «Антикорупційного Руху Валентина Наливайченка» в Чернігівській області Оксана Голубова зазначила, що акція проводилася аби привернуть увагу до однієї з проблем суспільства. Адже хабарництво і корупція викликає обурення населення, як в соціальних опитуваннях, так і в соціальних мережах.

Молоді люди відвідали управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради. Його начальник Владислав Кухар підтримав акцію, сфотографувався з відповідною  табличною та антикорупціонерами.

Він дозволив  закріпити наліпки про неприйняття  хабарництва  та телефони, за якими можна повідомити про факти корупції в приміщенні управління.

Головний лікар Чернігівської обласної лікарні Андрій Жиденко підтримай акцію і сфотографувався з табличкою «Не даю і не беру хабарів!». Він також розповів про наслідки візиту до Італії. 
Головний лікар повідомив, що  в лікарню уже в травні  прибуде велика партія медичного обладнання.

Активісти «Антикорупційного Руху» відвідали Чернігівську міську лікарню № 2.  Головний лікар Володимир Фаль надав можливість  оглянути унікальне обладнання та ознайомитися з досягненнями лікарні.

Керівництво медичного закладу розповіло учасникам акції  про нинішнє фінансування лікарні, благодійні внески та негативне ставлення до хабарів і  не заперечувало можливості  подяки лікарям і персоналу після лікування.
Повна бесіда  у лікарні була записана в режимі  прямого ефіру і знаходиться за посиланням в мережі YouTube.

У Чернігівському міському пологовому будинку головний лікар Василь Гусак підтримав акцію, сфотографувався з її учасниками та не заперечував проти розміщення  наліпок «Не даю і не беру хабарів!» та «Повідомити про корупцію за  телефонами».

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини