Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 березня, 18:44:57

Громадський прес-центр: хочемо зробити місцеву політку зрозумілою для чернігівців

22.04.2016   08:50

Зробити місцеву політику та реформи зрозумілими для чернігівців, поширюючи відповідну інформацію через місцеві засоби масової інформації. Таку мету сталять перед собою засновники Громадського прес-центру “Ініціатива”, що розпочав свою роботу в Чернігові.

Презентація нового проекту відбулася 21 квітня.

Не секрет, що громадянам часто не цікаво читати матеріали про місцеву політику, оскільки, вони не відчувають дотичність до прийняття рішень, а матеріали на дану тематику зрозумілі лише для вузького кола фахівців.

Гарною передумовою проекту є оновлення складу місцевих органів самоврядування на Чернігівщині після місцевих виборів 2015 року, що привело до рад представників нових політичних сил. Вони, принаймні, декларують готовність до діалогу та дослухаються до думки громадських експертів та журналістів.

По словам одного з ініціаторів створення прес-центру Павла Пущенка, організатори бачать Громадський прес-центр “Ініціатива”, як місце зустріч громадських активістів, експертів, представників влади та депутатів; майданчиком для обговорення проектів рішень та рішень місцевої влади.

Зокрема, напередодні та після сесій Чернігівської міської та Чернігівської обласної рад відбуватимуться засідання громадського медіа-центру за участі місцевих експертів, депутатів, громадських діячів, представників виконавчої гілки влади.

Під час зустрічей будуть розглядатися ключові питання порядку денного майбутніх засідань. Аналітики проекту до кожного такого засідання готуватимуть свої експертні висновки щодо питань винесених на обговорення. За наслідками обговорень місцеві ЗМІ отримують експертні висновки та рекомендації про актуальні питання, які журналісти можуть використовувати у своїй роботі.

Вироблятиметься доступний для розуміння громадянами контент. Також на базі медіа-центру пройде навчання для журналістів з районів, що дасть можливість залучити до аналізу, як мінімум, представників міст обласного підпорядкування Чернігівської області.

Під час презентації представники Громадського прес-центру звернулися до місцевих журналістів та блогерів з пропозицією разом формувати порядок денний засідань прес-центру. Журналісти можуть повідомляти які теми місцевої політики були б цікаві, яких спікерів варто запрошувати.

Громадський прес-центр “Ініціатива” працюватиме за адресою м. Чернігів, вул. Шевченка, 46, оф 18.(навпроти Центрального парку культури і відпочинку)

Проект реалізується громадською організацією Чернігівський освітній центр “Інціатива” за підтримки американської неурядової організації “Інтерньюс Нетворк, Інк” у рамках програми “Український Медійний Проект (У-Медіа)”.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини