Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 березня, 15:22:06

Відбулось засідання виконавчого комітету Чернігівської міськради

21.04.2016   12:33

Виконавчий комітет міської ради 19 квітня затвердив та надав містобудівні умови обмеження забудови земельної ділянки по вул. Жабинського, 2а на земельній ділянці, що знаходиться в постійному користуванні. Замовником будівництва є прокуратура Чернігівської області.

Передбачено будівництво 2-х багатоповерхових житлових будинків за будівельними адресами № 3/1 та № 3/2 з автономним джерелом теплопостачання в кожній квартирі.

За інформацією управління архітектури та містобудування міської ради, будь-яких порушень у питанні надання дозволів та містобудівних умов щодо вказаного будівництва не має.

Зважаючи на протести громадських активістів, які мешкають по вул. Жабинського, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко наголосив, що при відсутності порушень заборонити будівництво неможливо, втім підкреслив, що "зелена зона" Залізничного парку буде збережена. Міський голова також дав доручення забудовнику врахувати всі побажання громади щодо облаштування прилеглої території.

Директор підприємства "Житлобудсервіс" Григорій Пузан запевнив представників громадськості, що обов’язково буде дитячий майданчик і кінцевим результатом врешті-решт залишаться задоволені всі.

Під час обговорення цього питання виконком вирішив створити комісію, яка контролюватиме процес будівництва. До складу комісії включені представники влади і громадські активісти.

Також виконавчий комітет розглянув питання про заходи щодо ліквідації несанкціонованої торгівлі по вул. Ремісничій. Вирішено тимчасово облаштувати торгові місця для реалізації малозахищеними верствами населення вживаних речей та продукції з присадибних ділянок на торговельному майданчику по вул. Олексія Бакуринського.

Виконком доручив КП "Паркування та ринок" міської ради забезпечити дотримання правил торговельного обслуговування населення, вимог законодавства щодо захисту прав споживачів, підтримання належного санітарного порядку на торговельному майданчику та прилеглій до нього території. Загалом планується створення 100 соціальних робочих місць з оплатою за одне робоче місце 2,50 грн у день.

Члени виконавчого комітет визнали, що несанкціонована торгівля – це порушення громадського порядку, й торгівля у невстановлених місцях не лише псує естетичний вигляд міста, а є ще й небезпечною для здоров’я його мешканців та гостей. На їх переконання, для подолання такого негативного явища, як несанкціонована торгівля, необхідний системний підхід всіх профільних служб і контролюючих органів.

 Владислав Атрошенко дав відповідне доручення посилити контроль щодо встановлення об’єктів вуличної торгівлі тільки в спеціально відведених місцях. Торгівля ж «з землі» або «з бордюру» здійснюється без відповідних дозвільних документів, без укладення трудових договорів.

"У ХХІ столітті в обласному центрі не може бути несанкціонованої торгівлі. Вулична торгівля має бути впорядкована," – наголосив міський голова.

Крім того, виконавчий комітет розглянув питання про видалення аварійних, сухостійних та фаутних дерев, про затвердження комісії з обстеження зелених насаджень на території міста. Також, члени виконкому схвалили проект Програми розвитку громадянського суспільства в м. Чернігові на 2016-2010 роки та вирішили внести його на розгляд міської ради.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини