Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 серпня, 02:05:18

Ніжин офіційно отримав місто-побратим Прейлі в Латвії

12.04.2016   14:25

Сьогодні в Латвії підписано меморандум про дружбу і співпрацю між містами Ніжином і Прейлі.

Меморандум підписано мером міста Прейлі Марутою Плівда та секретарем Ніжинської міської ради Валерієм Салогубом. Урочиста подія відбулася в рамках візиту до Латвії представників місцевого самоврядування з України.

Підписанню меморандуму про співробітництво між Ніжином і Прейлі передувала серйозна робота на рівні парламентів двох країн та дипломатичних представництв.

«Щоб відбулося це підписання, нам спільно з Оленою Вишняковою, Почесним консулом Латвійської Республіки в Чернігівській області, довелося провести велику роботу із представниками нашого вітчизняного та латвійського самоврядування. Для мене це питання є дуже важливим, адже я є не тільки керівником української групи з міжпарламентських відносин з Латвією, але й є представником Ніжина у Верховні Раді України. Тож ми шукали місто, співпраця з яким була б найбільш корисною для Ніжина. Розглядалися різні «кандидатури». І зрештою зупинилися на місті Прейлі.
Минулого тижня під час перебування у Латвії нашої парламентської делегації ми узгодили всі необхідні деталі. Я радий, що робота, яку ми розпочали минулого року, закінчилася позитивним результатом. Тож маю надію, що дружба між нашими містами буде плідною та взаємовигідною», — прокоментував подію народний депутат України Олександр Кодола.
 

Останні новини Чернігівщини

 Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями

Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06

Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.

Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40

В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.