Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 жовтня, 04:24:30

Перелік адрес житлових будинків м. Чернігова, де у 2016 році будуть ремонтувати ліфти

09.04.2016   10:04

Депутати міської ради під час пленарного засідання шостої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання, яке відбулось 31 березня, затвердили низку програм. Серед них – Програма капітального ремонту ліфтів у житлових будинках міста Чернігова на 2016 – 2020 роки.

Як зазначено у документі, забезпечення безперебійної роботи ліфтового господарства є надзвичайно важливою соціальною проблемою, оскільки зупинення роботи ліфтів спричиняє соціальну напругу серед громадян, які користуються ліфтами. Непрацюючі ліфти значно ускладнюють повсякденне життя людей з обмеженими фізичними можливостями, жінок з дітьми та людей похилого віку.

На сьогоднішній день ліфтовий парк має високий рівень фізичного і морального зносу конструкцій та електрообладнання. У житловому фонді міста налічується 1 217 ліфтів, установлених у будинках різних форм власності. Капітального ремонту потребують 717 ліфтів, які перебувають на балансі комунальних підприємств Чернігівської міської ради: «Деснянське», «Новозаводське», «ЖЕК–10», «ЖЕК–13».

Дозвіл на проведення робіт з монтажу, ремонту та технічного обслуговування ліфтів отримали декілька підприємств: спеціалізоване ліфтове управління №5 приватного акціонерного товариства «ОТІС», приватне комерційно-виробниче підприємство «Полісся-ліфтсервіс» та приватне комерційно-виробниче підприємство «Ливадия» та ін.

Ремонт ліфтів у житлових будинках, які перебувають на балансі комунальних підприємств міської ради, відбуватиметься за рахунок міського бюджетуна суму 70 994,9 тис. грн, а термін реалізації Програми- 5 років, починаючи з 2016 до 2020 року включно.

У 2016 році Програмою передбачено капітальний ремонт ліфтів з терміном експлуатації понад 25 років у житлових будинках на суму 10 994,9 тис. грн.

Координацію та контроль за виконанням Програми здійснює постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку та енергозбереження, а також управління житлово-комунального господарства міської ради.

 

Перелік адрес житлових будинків, які включені у 2016 році до Програми капітального ремонту ліфтів у житлових будинках міста Чернігова на 2016 – 2020 роки

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 321 новий випадок COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 321 новий випадок COVID-19 20:17

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 27 жовтня в області зафіксовано 321 новий випадок COVID-19. Зокрема 198 — у Чернігівському районі (в тому числі 129 — у Чернігові), 95 — у Ніжинському, 16 — у Корюківському, 12 — у Прилуцькому. 126 захворілих госпіталізовані

  Випалювання сухої рослинності шкодить довкіллю і карається значними штрафами

Випалювання сухої рослинності шкодить довкіллю і карається значними штрафами 20:13

Нині триває осіннє прибирання полів, городів та присадибних ділянок. Часто ці роботи завершуються спалюванням сухої рослинності та пожнивних решток. Це, у свою чергу, може спричинити масштабні пожежі, скорочення біологічного різноманіття, а найстрашніше – людські жертви.

Визначено кандидатуру на посаду директора РЛП «Ялівщина»

Визначено кандидатуру на посаду директора РЛП «Ялівщина» 19:20

Засідання відповідної конкурсної комісії провів сьогодні, 27 жовтня, заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Дмитро Іванов.

 Червона зона: як працюватимуть садки та школи

Червона зона: як працюватимуть садки та школи 19:09

З 30 жовтня лише 55 із 426 шкіл Чернігівщини зможуть працювати очно. 100% працівників цих закладів мають «зелений» COVID-сертифікат та повне право працювати у «червоній» зоні, куди з цієї суботи переходить і наша область.

 60-річний ювілей відзначив Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН

60-річний ювілей відзначив Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН 19:02

З визначною датою привітали колектив установи Дмитро Іванов, заступник голови ОДА, Дмитро Блауш, заступник голови обласної ради, Юрій Лупенко, віцепрезидент Національної академії аграрних наук України та народний депутат України Валерій Зуб.