Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 жовтня, 04:47:45

Робоча група обласної ради здійснює моніторинг ситуації на Смолинському торфозаводі

09.04.2016   09:34Агенцiя

8 квітня заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів робочу нараду щодо стану виконання Меморандуму про співпрацю між Чернігівською обласною радою, державним підприємством «Чернігівторф», Смолинською сільською радою та трудовим колективом дільниці з видобутку та переробки торфу с.Смолин ДП «Чернігівторф».

У засіданні взяли участь депутати обласної ради Дмитро Блауш, Іван Якуб, представники фіскальних, правоохоронних та інших контролюючих органів області.

Про стан справ на Смолинському торфозаводі присутніх поінформував директора Державного підприємства «Чернігівторф» Юрій Бондаренко. Він повідомив, що у рамках чотирьохстороннього документа укладено соціальну угоду із Смолинською сільською радою, підписано колективний договір з трудовим колективом, проводиться робота по залученню інвесторів, однак попри це ситуація на підприємстві залишається складною.

Оскільки з моменту підписання Меморандуму про співпрацю пройшло майже три тижні, то депутати обласної ради – члени робочої групи цікавилися причинами невиконання виробничого плану, результатами інвентаризації та низкою інших проблемних питань, без вирішення яких не можливе відновлення стабільної та рентабельної роботи, покращення виробничої бази дільниці по видобутку та переробці торфу с. Смолин ДП «Чернігівторф».

Робоча група обласної ради продовжить своє засідання у понеділок.

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 321 новий випадок COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 321 новий випадок COVID-19 20:17

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 27 жовтня в області зафіксовано 321 новий випадок COVID-19. Зокрема 198 — у Чернігівському районі (в тому числі 129 — у Чернігові), 95 — у Ніжинському, 16 — у Корюківському, 12 — у Прилуцькому. 126 захворілих госпіталізовані

  Випалювання сухої рослинності шкодить довкіллю і карається значними штрафами

Випалювання сухої рослинності шкодить довкіллю і карається значними штрафами 20:13

Нині триває осіннє прибирання полів, городів та присадибних ділянок. Часто ці роботи завершуються спалюванням сухої рослинності та пожнивних решток. Це, у свою чергу, може спричинити масштабні пожежі, скорочення біологічного різноманіття, а найстрашніше – людські жертви.

Визначено кандидатуру на посаду директора РЛП «Ялівщина»

Визначено кандидатуру на посаду директора РЛП «Ялівщина» 19:20

Засідання відповідної конкурсної комісії провів сьогодні, 27 жовтня, заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Дмитро Іванов.

 Червона зона: як працюватимуть садки та школи

Червона зона: як працюватимуть садки та школи 19:09

З 30 жовтня лише 55 із 426 шкіл Чернігівщини зможуть працювати очно. 100% працівників цих закладів мають «зелений» COVID-сертифікат та повне право працювати у «червоній» зоні, куди з цієї суботи переходить і наша область.

 60-річний ювілей відзначив Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН

60-річний ювілей відзначив Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН 19:02

З визначною датою привітали колектив установи Дмитро Іванов, заступник голови ОДА, Дмитро Блауш, заступник голови обласної ради, Юрій Лупенко, віцепрезидент Національної академії аграрних наук України та народний депутат України Валерій Зуб.