Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 березня, 14:24:06

Звіт роботи депутатських фракцій ВО "Свобода" на Чернігівщині

28.03.2016   09:27Агенцiя

Після місцевих виборів 25 жовтня 2015 року ВО «Свобода» отримало представництво у дев’яти місцевих радах Чернігівщини, у складі 26 депутатів.

ВО «Свобода»

ВО «Свобода»

Так, із результатом 13,1% від ВО «Свобода» до Прилуцької міської ради увійшло 5 депутатів. Очолив фракцію націоналістів Іван Тютюнник.

У постійних депутатських комісіях фракція ВО "Свобода" має двох голів та одного заступника:
голова Прилуцької міської організації ВО «Свобода» очолює комісію з  питань будівництва, земельних відносин, екології та природних ресурсів
Євген Яценко – голова постійної комісії з з питань соціально-економічного розвитку, планування, обліку, бюджету, фінансів та цін
Дмитро Волошин – заступник голови комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку.

Інші депутати-свободівці працюють в комісіях з питань з питань житлово-комунального господарства, управління комунальним майном (Ігор Кашпур) та з питань побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, підприємництва ( Ігор Дубровський).
Протягом 100 днів роботи націоналісти подали 30 змін до чинних проектів рішень, з них 80 % ухвалені. Також з ініціативи депутатів Прилуцької міськради від ВО «Свобода» ухвалене звернення до Верховної Ради з вимогою відставки уряду Яценюка, перейменована вулиця на честь Миколи Міхновського.

За час роботи було скеровано 46 депутатських запитів та звернень, зроблено 27 виступів з трибуни. З метою інформування виборців про діяльність ради, депутати взяли участь 22 етерах на місцевому телебаченні.

За сприяння депутата Ігоря Дубровського розпочинається ремонт гуртожитку за адресою вул. Івана Скоропадського, 108, який перебував у аварійному стані понад 7 років. Завдяки депутатським запитам націоналіста, залученню місцевих ЗМІ у висвітлення даної проблеми, депутати Прилуцької міськради ухвалили програму фінансової підтримки КП "Прилукижитлобуд" на 2016 рік, у яку внесено ремонт покрівель 110 будинків.

У Деснянській районній в м. Чернігові раді ВО «Свобода» з результатом 7,14% отримало троє представників: голова райради Володимир Грецький, Микола Скумін – член комісії з питань регламенту, забезпечення законності та правопорядку, Юніс Аскеров – член комісії з питань ЖКГ.
З ініціативи голови ради Володимира Грецького було ухвалено рішення щодо ініціювання розробки меморіального проекту Героям Небесної сотні. До дня Святого Миколая голова ради привітав та вручив подарунки 720 дітям-сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування, дітям з родин учасників АТО та багатодітних родин.
Докладніше: http://chernihiv.svoboda.org.ua/news/events/00019078/
У Новозаводській районній в м. Чернігові раді з результатом 5,56% представляють інтереси виборців двоє свободівців: Володимир Федорок – керівник фракції, голова комісії з питань ЖКГ та Ольга Миненок – член комісії з питань економічного розвитку.
З ініціативи депутатів-свободівців подано 12 депутатських запитів, а також ухвалені:
проект рішення «Про запровадження в роботу  програми «Чисте місто», який передбачає електронну фіксацію проблем благоустрою, екології в Чернігові та контроль за їх вирішенням
зміни до проектів рішень «Про створення спеціальної  комісії з протидії корупції у питанні приватизації ОЖБК», «Про проведення «Дня довкілля», Програми інформативного роз’яснення громадянам Закону України «Про створення ОСББ».

За сприяння депутата Ольги Миненок відкрито пам’ятник видатному педагогу Софії Русовій у Ріпках.

В Ічнянській міській раді ВО «Свобода» із результатом 6,7% має двох представників: секретаря ради Тетяну Кутову та голову комісії з питань забезпечення законності та правопорядку Олесю Реуту.
З ініціативи свободівок ухвалено 6 проектів рішень, найважливіші з яких:
«Про  затвердження Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2016 - 2020 роки»
«Про затвердження бюджетних програм Ічнянської міської ради на 2016-2017 роки»
«Про Програму реформування і розвитку ЖКГ м. Ічня  на 2016 – 2020 роки»
«Про надання згоди на приєднання до Європейської ініціативи «Угода мерів»

Скеровано 5 депутатських запитів. Зокрема, щодо забезпечення безкоштовного харчування дітей учасників бойових дій; щодо припинення торгівлі алкоголем у нічний час з боку цілодобового магазину; щодо матеріальної допомоги воїну АТО; щодо захисту прав вдови загиблого учасника російсько-української війни
Депутати-свободівки беруть активну участь в публічних заходах та акціях. Так у День Збройних Сил України націоналістки привітали та подарували кожному бійцю книги Олесі Реути  «Ічнянці в АТО. 100 бійців».

Чотири депутата від ВО «Свобода» працюють у Ніжинській міській раді: Ігор Смаль (голова фракції, член комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї, молоді та спорту), член комісії з питань бюджету та економічного розвитку  Анатолій Сліпак , член комісії з питань ЖКГ Володимир Сипливець та Валентина Тищенко – секретар комісії земельних відносин, будівництва та архітектури.

За період роботи депутати зареєстрували 2 проекти рішень та 3 проекти програм, а також 50 проектів змін до чинних рішень, які стосувалися учасників російсько-української війни. 75% змін були підтримані депутатським корпусом міської ради та набули чинності. За 100 днів роботи депутати зробили 14 виступів на пленарних засіданнях, провели 12 прийомів, під час яких прийняли 39 громадян; було скеровано 25 запитів.
Завдяки депутатам-свободівцям вирішено питання газифікації будинку, надається юридична допомога у створенні двох ОСББ.

У Бахмацькій районній раді є двоє свободівців Володимир Брюховецький (голова фракції, член комісії з питань законності, правопорядку, регламенту та депутатської етики) та  член комісії з питань гуманітарної та соціальної сфери Роман Кривко.
За звітний період депутати зареєстрували 10 проектів рішень, 15 проектів змін, скерували 32 депутатських звернень. За період роботи здійснено 10 виступів з трибуни, проведено 10 прийомів громадян.
У Бахмацькій міській раді створена фракція ВО «Свобода» у складі трьох депутатів: Михайла Виноградова (керівник фракції), Івана Федоренка та Івана Петренка.
За 100 днів роботи депутати зареєстрували 14 проектів рішень, 9 проектів змін, зробили 8 заяв з трибуни. Постійно проводяться виїзні прийоми громадян: за звітний період депутати-свободівці прийняли 27 людей. За результатами яких скеровано 24 депутатські звернення, з них – 70% розглянуті позитивно.

Велику увагу приділяють депутати Бахмацької міської та районної рад допомозі бійцям російсько-української війни: 1-2 рази на місяць націоналісти відвозять вантаж у зону бойових дій на Донбасі.

Всі депутати місцевих рад від ВО «Свобода» на Чернігівщині дисципліновано відвідують засідання сесій та постійних комісій, одностайно голосують.

З метою постійного контакту з виборцями працюють приймальні:
У м. Чернігові: проспект Миру, 29 (офіс ВО «Свобода») щодня;
щосереди о 10:00-13:00 за адресою проспект Перемоги, 141, каб.315 голова Деснянської районної в м. Чернігові ради Володимир Грецький здійснює прийом громадян.
У Прилуках: вул. Коптєва, 10 кв. 1, щодня. Тел.: 3-14-93
В Ічні: щодня в приміщенні Ічнянської міської ради відбувається прийом громадян секретарем ради Тетяною Кутовою;
приймальня депутата Олесі Реути розташована в Ічнянському центрі соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді (вул. Б.Хмельницького, 1), тел.2-16-40.
У Ніжині: вул. Б.Хмельницького, 38
У Бахмачі: за домовленістю, тел. 067 500 88 67, e-mail: sergiden@ukr.net

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини