Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 травня, 12:47:57

Звіт за перші 100 днів роботи депутата обласної ради Григорія Супруна

26.03.2016   11:16Агенцiя

Депутат обласної ради Супрун Григорій Іванович за 100 днів роботи здійснив наступні заходи.

Сесійна діяльність: систематично брав участь сесійних засіданнях, роботі фракції, комісії обласної ради.

За ініціативи депутата на другій сесії сьомого скликання були прийняті рішення:
- щодо виділення коштів для виконання робіт з ремонту автодоріг за маршрутами: смт. Лосинівка Ніжинського району – с. Веселе Носівського району, с. Держанівка – с. Селище – с. Мрин – с. Плоске, с. Ясна Зірка – с. Шлях Ілліча – с. Ставок, с. Рівчак Степанівка – с. Софіївка Носівського району (№ 62-2/VII від 18.12.2015);
- щодо включення до Програми економічного і соціального розвитку області на 2016 рік будівництва водогону в с. Коломійцівка Носівського району та виділення для цього необхідних коштів (№ 61-2/VII).

Також було направлено депутатське звернення до голів районних та міських рад Чернігівської області з пропозицією скоординувати дату проведення сесій районних рад з датою проведення сесії обласної ради.

Відстоював інтереси аграріїв на протестах, акціях тощо.

Благодійна діяльність:
- на підприємстві запроваджено соціальну програму – виплачувати з кожного паю матеріальну допомогу на утримання лікарні;
-   виділено кошти на ремонт електрообладнання школи в с. Коломійцівка;
- привітання подарунками до дня Святого Миколая дитячого садочку та учнів ПТУ-33 с. Мрин Носівського району;
- спонсорська допомога Носівському дитячому танцювальному колективу на поїздку на Міжнародний конкурс у м. Запоріжжя

Дані про спрямування коштів з депутатського фонду в Носівському районі: благоустрій центру с.Коломійцівка.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини