Атрошенко має припинити відключення від тепла дитсадків та шкіл міста. Заява депутатської фракції "Наш край" Чернігівської міської ради
Фракція «Наш край» вважає неприпустимими дії міської влади та ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ» з відключення шкіл і дошкільних закладів міста від газопостачання. Це безвідповідальна позиція, що суперечить інтересам міської громади.
Внаслідок відключення від газу дитсадка № 61 та школи № 23 діти лишилися не тільки без тепла, але і без харчування. Крім того, зупинено опалення у трьох бібліотеках. Радикалізм монополіста та бездіяльність міської влади ставить під сумнів їх здатність знаходити із громадою спільну мову.
Наголошуємо, що першопричиною цієї ганебної ситуації у місті є неповоротка й недбала комунальна політика міської влади. Вихователі разом із дітьми стали заручниками нехлюйства команди мера Атрошенка.
Нагадуємо, що першочерговими завданнями мера є забезпечення у місті соціальної стабільності та економічного розвитку. Як свідчить згадана ситуація, наразі у Чернігові не існує ані стабільності, ані розвитку. І це дає підстави надати вкрай негативні оцінки діяльності команди міського голови Владислава Атрошенка.
Вимагаємо від мера негайно вирішити питання із проплатами за спожитий комунальними установами газ. Міська влада має припинити спроби вирішувати власні прорахунки за рахунок чернігівців.
PR
Останні новини Чернігівщини
За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.
Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33
З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.