Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 березня, 13:03:07

Чернігівський освітній центр “Ініціатива” оголосив конкурс міні-грантів для громадських активістів Чернігівської області

05.04.2012   10:51Агенцiя

Цей конкурс є частиною проекту громадської організації Чернігівський освітній центр “Ініціатива” “Вирішення місцевих проблем через співпрацю різних соціально активних груп в районних центрах Чернігівської області”, який реалізується за підтримки Національного фонду в підтримку демократії.

Проект направлений активізацію місцевих громад в 9-ти районних центрах Чернігівської області, а саме містах Ічня, Бахмач, Талалаївка, Щорс, Корюківка, Городня, Бобровиця, Козелець, Носівка.

Проект покликаний навчити місцеві громади в Чернігівській області вирішувати проблеми шляхом міжсекторальної співпраці громадських активістів, місцевих депутатів та журналістів та залучати додаткове фінансування для цих потреб.

Одним з завдань конкурсу є також навчити громадські організації з районних центрів писати та адмініструвати проекти.

Учасники конкурсу – громадські організації та благодійні фонди, дитячі та молодіжні громадські організації, а також їхні коаліції, мережі та об’єднання, ініціативні групи громадян у партнерстві з громадськими організаціями, представники яких взяли участь у навчанні в рамках проекту “Вирішення місцевих проблем через співпрацю різних соціально активних груп в районних центрах Чернігівської області” протягом лютого -березня 2012 року.
Пріоритет надаватиметься проектам, які спрямовані на:
-розвиток громадської активності в територіальних громадах;
-передбачають максимальне залучення до реалізації проекту жителів територіальних громад та співпадають з цілями громади;
-передбачають співпрацю трьох секторів громади: громадських активістів, місцевих депутатів та журналістів у вирішенні місцевих проблем
-сприяють формуванню навиків спільної реалізації заходів;
-матимуть довготривалі результати;
-запровадять нові форми співпраці з членами громади, громадськими та благодійними організаціями, органами влади, бізнесом;
-реалізовані/співфінансовані в партнерстві з представниками місцевого бізнесу, фондів місцевого розвитку чи влади (муніципалітету).

Термін реалізації проектів – від 2 до 3 місяців.

Сума міні-гранту 200 доларів.

Початок реалізації проектів планується з 01 травня 2012 р.

Контакти:
Павло Пущенко – координатор проекту “Вирішення місцевих проблем через співпрацю різних соціально активних груп в районних центрах Чернігівської області.”
Тренер-консультант проекту Неля Лавріненко.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини