Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 березня, 10:47:03

Звіт за перші 100 днів роботи депутата обласної ради Віктора Кияновського

24.03.2016   15:15Агенцiя

За перші 100 днів депутатської діяльності Кияновського Віктора Павловича – депутата Чернігівської обласної ради сьомого скликання, голови постійної комісії з питань агропромислового комплексу, екології, природокористування та земельних відносин, на сесійних засіданнях, в роботі зазначеної комісії було ініційовано:

- подання запиту щодо розгляду питання підвищення тарифів на послуги з теплопостачання в смт. Дружба;
- подання депутатського запиту щодо вирішення питання із скидання технологічних стоків до річки «Іченька», що розташована поблизу селища Хаєнки Ічнянського району Чернігівської області.

За ці, більш, ніж 3 місяці на місцевому рівні розглянуто близько двадцяти звернень громадян та 15 прийомів виборців в населених пунктах Ічнянського району (а це близько 150 громадян).

Основними проблемами, порушеними у зверненнях є надання матеріальної допомоги на лікування інвалідам, дітям сиротам, допомога на придбання обладнання, одягу і т.д., виділення коштів на реконструкцію очисних споруд, вирішення питань щодо зниження тарифів на теплопостачання, водовідведення,  проведення капітального ремонту доріг, щодо правильності нарахування пенсії і т.п.

Благодійна допомога: Віктор Павлович постійно надає благодійну матеріальну допомогу учасникам АТО (забезпечення продуктами харчування, одягом, лікарськими препаратами та інше), а також на інше спрямування, зокрема:

- утримання дитячого спортивного клубу «Берег» (бокс);
-  придбання дитячому садку №1 та школам міста Ічня (обладнання, устаткування, меблів і т.д);                                             
-    надання посильної матеріальної допомоги на організацію традиційних новорічних свят дитячим садкам, школам Ічнянського району;
-    придбання подарунків дітям дошкільного віку та дітям 1 - 4 класів шкільного віку в Ічнянському районі Чернігівської області;
- з 01.11.2015 року започаткованопривітання людей похилоговіку з ювілейними датами: 90, 95, 100 років, за участю представників місцевої влади та представників громадськості;  за цей період (листопад, грудень, січень) вітання отримала 21 особа.
- участь у вирішенні питання зниження тарифів  для населення
смт. Дружба Ічнянського району про надання послуг  з теплопостачання;
- з 01.09.2015 року запроваджена соціальна програма «Здорова дитина – успішна Україна», яка передбачає забезпечення дітей дошкільного та шкільного віку (1 – 4 класи) Ічнянського району безкоштовним молоком;
- за сприяння депутата спільно із Службою автомобільних доріг у Чернігівській області проведено капітальний ремонт доріг за напрямками: Ічня - Прилуки, Ічня – Монастирище, Ічня – Борзна. На даний час дороги перебувають в задовільному стані.

За ініціативи депутатавиділено грошові кошти в розмірі один мільйон триста тисяч гривень із обласного бюджету та екологічного фонду на проведення робіт по реконструкції очисних споруд  в місті Ічня.

Дані про спрямування коштів з депутатського фонду в Ічнянському районі:
-ремонт дитячого відділення центральної районної лікарні - комунальний лікувально-профілактичний заклад «Ічнянська центральна районна лікарня», придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентаря для дитячого відділення.

Заплановано: активна сесійна робота по підтримці та реалізації всіх програм Аграрної партії України, а такождо 01.05.2016 року виконати заходи щодо покращення побутових тажитлових умов(комплексна заміна мебельного обладнання) для дитячогосадочку №1 в м. Ічня.

До теми:

Звіт за 100 днів роботи фракції Аграрної партії України в Чернігівській обласній раді

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини