Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 липня, 15:56:55

Керівник Держтехногенбезпеки Чернігівщини взяв участь у зборах духовенства

04.04.2012   16:04Агенцiя

4-го квітня у кафедральному Катериненському храмі м. Чернігова відбулися збори духовенства Української Православної Церкви Київського Патріархату, в якому взяли участь і представники Управління Держтехногенбезпеки в області.

У своєму зверненні до настоятелів церков начальник Управління полковник служби цивільного захисту Юрій Чеповський зазначив, що недопущення пожеж та забезпечення безпеки громадян під час відзначення Великодня на даний час є головним завданням. Наразі проводяться перевірки всіх релігійних закладів, які будуть задіяні під час святкових богослужінь.

Результати перевірок засвідчують, що дані об’єкти не обладнані установками пожежної автоматики, шляхи евакуації, електрогосподарство, протипожежне водопостачання не відповідають нормативним актам з питань пожежної безпеки, територія та приміщення не забезпечені первинними засобами пожежогасіння в достатній кількості. Всі ці порушення можуть в будь-яку мить привести до пожеж, загибелі і травмування людей, великих матеріальних збитків.

Також до священнослужителів була доведена ситуація з пожежами в області. З початку року кількість пожеж збільшилася на 29%, а загибель людей – на 32% та становить, відповідно, 410 та 49 випадків. Переважна більшість трагедій зареєстрована в житловому секторі. Основними причинами їх виникнення є необережне поводження з вогнем, найчастіше через паління у ліжку в нетверезому стані, порушення правил експлуатації приладів опалення та електрообладнання.

Все це свідчить про недостатній рівень обізнаності населення з питань пожежної безпеки. Люди не знають, як поводити себе, щоб не допустити пожежу, а також не усвідомлюють до яких тяжких наслідків може призвести невиконання протипожежних вимог. Крім того, в оселях громадян похилого віку, інвалідів, малозабезпечених та багатодітних родин прилади опалення, електрообладнання застаріле, тривалий час не обслуговується й належним чином не ремонтується.

Співробітники Держтехногенбезпеки за допомогою засобів масової інформації, виступів серед населення, в трудових колективах проводять роз’яснювальну роботу. Проте, не всі люди, особливо похилого віку та інваліди, працюють чи мають можливість передплачувати періодичні відання, слухати радіо та дивитися телевізор. Також, багато людей прислуховуються лише до слова Господнього.

Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій запевнив, що духовенство Єпархії зробить усе можливе аби покращити протипожежний стан культових споруд, а настоятелі церков під час проповідей звертатимуть увагу прихожан на дотримання правил безпечної поведінки у побуті аби зберегти найцінніше – людське життя.


Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини