Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 березня, 23:22:22

Надходження до Державного бюджету від діяльності Чернігівської митниці у І кварталі 2012 року збільшились на 57,5 % порівняно з аналогічним періодом минулого року

04.04.2012   13:06

Протягом І кварталу 2012 року Чернігівською митницею до Державного бюджету України перераховано 462,4 мільйони гривень. Порівняно із січнем-березнем 2011 року сума перерахованих митницею коштів збільшилась на 168,9 мільйонів гривень або на 57,5%.

Найбільші суми платежів сплачено і перераховано за результатами митного оформлення нафти і нафтопродуктів, тютюнової сировини, вантажних транспортних засобів, шин та покришок, корму для тварин, пива солодового, шоколаду, добрив, паперу і картону, причепів та напівпричепів. 

За результатами роботи митниці у правоохоронному напрямку протягом січня-березня поточного року порушено 6 кримінальних справ, з яких 4 - за фактами контрабанди наркотичних речовин, 2 – за фактами контрабанди зброї та боєприпасів.

Співробітниками оперативних підрозділів митниці виявлено та припинено 189 фактів порушень митних правил, вартість предметів правопорушення в яких становить 4 978 128 гривень.

За результатами проведення оперативних заходів з початку року виявлено 5 випадків незаконного  переміщенням через митний кордон наркотичних засобів, 5 випадків - психотропних речовин та 2 випадки - прекурсорів.

Останні новини Чернігівщини

Просування новинних матеріалів у Youtube, Telegram та TikTok: чернігівські журналісти відтепер знають лайфхаки

Просування новинних матеріалів у Youtube, Telegram та TikTok: чернігівські журналісти відтепер знають лайфхаки 15:51

Youtube, Telegram та TikTok мають свої секрети просування відео та текстових новинних матеріалів.

ДБР порушило кримінальне провадження щодо загибелі солдатів у військовій частині на Чернігівщині 15:50

Працівники ДБР розслідують кримінальне провадження за фактом порушення правил поводження зі зброєю (ст. 414 КК України).

Чернігівський драмтеатр популяризує вітчизняну драматургію

Чернігівський драмтеатр популяризує вітчизняну драматургію 15:46

Протягом кожного театрального сезону в репертуарі театру з’являються нові постановки, які потім упродовж років не сходять зі сцени і привертають увагу глядацької аудиторії.

Аудитори Чернігівщини забезпечили відшкодування втрат на суму 28,2 млн грн

Аудитори Чернігівщини забезпечили відшкодування втрат на суму 28,2 млн грн 15:40

За результатами проведених протягом січня – лютого 2023 року ревізій та перевірок закупівель фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області виявили порушень на суму 2,2 млн грн.

У Чернігівському районі на міні підірвався трактор, чоловік отримав травми

У Чернігівському районі на міні підірвався трактор, чоловік отримав травми 15:37

17 березня о 10:53 на узбіччі автодороги загального користування в напрямку села Скоринець Чернігівського району стався підрив трактора на вибуховому пристрої, попередньо протитанковій міні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини