Свободівці вимагали звільнення колишнього регіонала з посади заступника голови Прилуцької РДА
15 березня активісти Прилуцької «Свободи» разом з громадою та представниками інших політичних партій провели мітинг з вимогою відставки колишнього поплічника режиму Януковича Володимира Бобошка з посади заступника голови Прилуцької райдержадміністрації.
На мітингу громада одностайно ухвалила резолюцію щодо звільнення Володимира Бобошка із займаної посади.
"Ті, хто ще два роки тому відправляли автобуси на «Антимайдан», сьогодні знову на керівних посадах! Ми вважаємо, що допущення до влади посіпак режиму Януковича – це ганьба. Не задля цього загинула Небесна сотня та продовжують віддавати свої життя найкращі сини й доньки на Сході нашої країни.
Ми вимагаємо дотримуватися Закону України «Про очищення влади». Зокрема, у статті 1 якого, йдеться про недопущення до участі в управлінні державними справами осіб, які своїми рішеннями, діями чи бездіяльністю здійснювали заходи або сприяли їх здійсненню, спрямовані на узурпацію влади Віктором Януковичем, підрив основ національної безпеки і оборони України або протиправне порушення прав і свобод людини», - звернувся до присутніх голова Чернігівської обласної організації ВО «Свобода» Руслан Андрійко.
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18
Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.
Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16
До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.
«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13
З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».
Надзвичайні події в області за останню добу 10:09
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06
Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.