Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 15:59:57

Відбувся другий тур обрання представників громадськості до складу поліцейської комісії

10.03.2016   15:30Агенцiя

10 березня відбулося друге засідання керівників депутатських фракцій і постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та запобігання корупції.

На ньому, як і було передбачено на попередньому спільному зібранні, що відбулося 1 березня поточного року, депутати продовжили розгляд питання «Про обрання представників громадськості до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Чернігівської області».

Спільне засідання, в якому взяв участь заступник голови обласної ради Арсен Дідур, провів керівник депутатської комісії Василь Леоненко.

Нагадаємо, що згідно із Законом України «Про Національну поліцію», для забезпечення прозорого добору, об'єктивного оцінювання та просування по службі працівників новостворених сил правопорядку передбачено включення до складу поліцейських комісій територіальних органів Національної поліції по два представники громадськості, обраних відповідною обласною радою з числа осіб, які мають незаперечну репутацію, високий авторитет і бездоганні професійні та моральні якості.

Однак на попередньому засіданні керівники фракцій та члени вищезгаданої постійної комісії так і не змогли із запропонованих претендентів обрати двох осіб, визначених законодавчою квотою, а спинилися на чотирьох висуванцях, дійшовши згоди досконаліше проаналізувати весь спектр їх достоїнств та остаточно назвати кандидатів у другому турі.

Як результат, сьогодні, в ході голосування учасники засідання обрали представниками громадськості до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Чернігівської області депутатів обласної ради - Дмитра Блауша та Сергія Пащенка.

Проте з остаточним рішенням визначиться лише чергова сесія обласної ради, яка затвердить вказані прізвища більшістю депутатських голосів.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини