Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 31 березня, 19:53:25

Соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операції

03.03.2016   08:54Агенцiя

В області триває реалізація бюджетної програми 2505150 за напрямом «Заходи з соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)».

Бюджетні кошти спрямовуються на професійне навчання учасників антитерористичної операції з числа військовослужбовців (резервістів, військовозобов’язаних) та працівників Збройних Сил, Національної гвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Держприкордонслужби, Держспецтрансслужби, осіб рядового і начальницького складу, військовослужбовців, працівників МВС, Управління державної охорони, Держспецзв’язку, ДСНС, ДПтС, інших утворених відповідно до закону військових формувань, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах проведення антитерористичної операції, а також працівників підприємств, установ та організацій, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку).

У 2015 році за рахунок коштів державного бюджету 86 учасників антитерористичної операції пройшли підготовку за професією «водій автотранспортних засобів», 8 – навчання з питань організації службової діяльності.

За паспортом бюджетної програми на 2016 рік для області передбачено 989 тис. грн на соціальну та професійну адаптацію учасників АТО. До районних (міських) управлінь соціального захисту населення області доведено розподіл асигнувань, передбачених на профнавчання учасників АТО відповідно до потреби та розроблених планів заходів із соціальної та професійної адаптації учасників АТО на 2016 рік.

Кошти за січень-лютий ц.р. вже надійшли місцевим управлінням соцзахисту населення Бахмацького, Бобровицького, Борзнянського Городнянського, Н.-Сіверського, Прилуцького, Семенівського, Чернігівського, Щорського районів та міст Ніжина і Прилуки й будуть спрямовані для проведення процедури закупівлі освітніх послуг на професійне навчання учасників АТО за економічно обґрунтованими цінами та відповідно до можливостей комплектації навчальних груп. По інших територіальних одиницях кошти будуть спрямовані починаючи з квітня ц.р. відповідно до помісячного розпису асигнувань.

Для отримання такої послуги учасникам АТО або їх роботодавцям необхідно звертатися до районних (міських) управлінь соціального захисту населення за місцем реєстрації або місцем фактичного проживання.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

Про розвиток сімейних форм виховання в області — на координаційній раді у справах дітей 12:19

Як влаштувати сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, а також про стан розвитку послуги патронату над дитиною в області, говорили 30 березня на розширеному засіданні координаційної ради у справах дітей.

Поліція інформує: на Чернігівщині скорочено тривалість комендантської години 11:10

З 1 квітня комендантська година на Чернігівщині триватиме з 00:00 ночі до 04:00 ранку.