Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 21:32:23

У Чернігові депутати Тігіпка перейшли до регіоналів

31.03.2012   08:54Агенцiя

Депутати обласної та міської рад Чернігова від “Сильної України” перейшли до фракцій Партії регіонів.

руки

руки

к передає кореспондент УНІАН, під час засідання чергової сесії Чернігівської міськради міський голова Олександр Соколов зачитав заяви депутатів з фракції “Сильна Україна” Миколи Яхимця та Сергія Вакуленка про входження у фракцію Партії регіонів.

Крім того, за повідомленням відділу інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю облради, учора під час сесійного засідання депутатська фракція “Сильна Україна” заявила про припинення своєї діяльність. Троє її членів, у тому числі керівник обласної організації Максим Городній, влилися до складу фракції Партії регіонів. Крім того, в обласній раді припинила діяльність і депутатська фракція Соціалістичної партії України. Замість неї створено депутатську групу “За Чернігівщину”, яку очолив Микола Рудьковський.

Після прийняття рішення про об’єднання партії “Сильна Україна” з Партією регіонів М.Городній заявив, що Чернігівська обласна організація “Сильної України” повністю розділяє рішення про об’єднання.

За підсумками місцевих виборів 2010 року, партія “Сильна Україна” на виборах до Чернігівської обласної ради набрала 3,5% голосів виборців та отримала 3 депутатські мандати, до Чернігівської міської ради – 3,8% (2 депутатські мандати).

http://www.unian.net/ukr/news/495294-u-chernigovi-deputati-tigipka-pereyshli-do-regionaliv.html

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини