Відбулась 19 сесія Чернігівської міської ради
Дев’ятнадцята сесія Чернігівської міської ради шостого скликання розглянула всі питання порядку денного та завершила свою роботу.
![](/uploads/200-m.jpg)
Серед питань, що розглядалися на сесії, затверджено питання щодо внесення змін і доповнень до міського бюджету на поточний рік. Депутати проголосували за виділення додаткових видатків дошкільним навчальним закладам, зокрема, дитячому садку № 26 на придбання електроплити та електрокабелю, адже термін експлуатації газової плити, яку придбали для дитсадка ще у 1963 році, вже минув.
Депутати одностайно підтримали проект рішення “Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 25 грудня 2003 року “Про встановлення винагород спортсменам і тренерам міста за досягнення високих спортивних результатів на міжнародних змаганнях”, ініційоване постійною комісією з питань освіти, культури, фізичної культури і спорту, сім’ї, молоді та соціального захисту. Як повідомив начальник відділу по фізичній культурі і спорту міської ради Олександр Стецько, за останні 9 років до збірної України увійшли близько 100 спортсменів з 28 видів спорту м. Чернігова.
Питання про встановлення винагород спортсменам та їх тренерам за високі спортивні досягнення набуває особливої актуальності напередодні проведення літніх Олімпійських ігор у Лондоні, адже серед чернігівських спортсменів вже визначені можливі кандидати на участь в них. Отже, вказаним рішенням при формуванні проектів міських бюджетів галузі на поточний та наступні роки передбачено виділення коштів на виплату грошових винагород спортсменам і тренерам міста за рахунок видатків та фінансування спортивних заходів.
До порядку денного 19-ї сесії міської ради за ініціативи 5-ти постійних комісій внесено зміни до Програми підтримки громадських організацій м. Чернігова на 2012 рік. Зокрема, додатково виділено кошти для Чернігівської міської асоціації “Конкордія”, яка опікується дітьми та молоддю з обмеженими можливостями, в тому числі, онкохворими. У складі громадської організації перебуває футбольна команда дітей з вадами зору, яка неодноразово продемонструвала свої напрацювання та майстерність у змаганнях з подібними командами за кордоном. Так, на потреби громадської організації з оплати фахівців із спортивної реабілітації та каніс-терапії, а також, для участі у змаганнях з футболу у м. Київ та м. Вітебськ вирішено додатково виділити 29 014 грн.
Депутати також розглянули земельні та інші питання порядку денного.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.