Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 березня, 19:03:35

Відбулась 19 сесія Чернігівської міської ради

30.03.2012   17:37

Дев’ятнадцята сесія Чернігівської міської ради шостого скликання розглянула всі питання порядку денного та завершила свою роботу.

Серед питань, що розглядалися на сесії, затверджено питання щодо внесення змін і доповнень до міського бюджету на поточний рік. Депутати проголосували за виділення додаткових видатків дошкільним навчальним закладам, зокрема, дитячому садку № 26 на придбання електроплити та електрокабелю, адже термін експлуатації газової плити, яку придбали для дитсадка ще у 1963 році, вже минув.

Депутати одностайно підтримали проект рішення “Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 25 грудня 2003 року “Про встановлення винагород спортсменам і тренерам міста за досягнення високих спортивних результатів на міжнародних змаганнях”, ініційоване постійною комісією з питань освіти, культури, фізичної культури і спорту, сім’ї, молоді та соціального захисту. Як повідомив начальник відділу по фізичній культурі і спорту міської ради Олександр Стецько, за останні 9 років до збірної України увійшли близько 100 спортсменів з 28 видів спорту м. Чернігова.

Питання про встановлення винагород спортсменам та їх тренерам за високі спортивні досягнення набуває особливої актуальності напередодні проведення літніх Олімпійських ігор у Лондоні, адже серед чернігівських спортсменів вже визначені можливі кандидати на участь в них. Отже, вказаним рішенням при формуванні проектів міських бюджетів галузі на поточний та наступні роки передбачено виділення коштів на виплату грошових винагород спортсменам і тренерам міста за рахунок видатків та фінансування спортивних заходів.

До порядку денного 19-ї сесії міської ради за ініціативи 5-ти постійних комісій внесено зміни до Програми підтримки громадських організацій м. Чернігова на 2012 рік. Зокрема, додатково виділено кошти для Чернігівської міської асоціації “Конкордія”, яка опікується дітьми та молоддю з обмеженими можливостями, в тому числі, онкохворими. У складі громадської організації перебуває футбольна команда дітей з вадами зору, яка неодноразово продемонструвала свої напрацювання та майстерність у змаганнях з подібними командами за кордоном. Так, на потреби громадської організації з оплати фахівців із спортивної реабілітації та каніс-терапії, а також, для участі у змаганнях з футболу у м. Київ та м. Вітебськ вирішено додатково виділити 29 014 грн.

Депутати також розглянули земельні та інші питання порядку денного.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини