Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 червня, 16:00:25

Відбулась 19 сесія Чернігівської міської ради

30.03.2012   17:37

Дев’ятнадцята сесія Чернігівської міської ради шостого скликання розглянула всі питання порядку денного та завершила свою роботу.

Серед питань, що розглядалися на сесії, затверджено питання щодо внесення змін і доповнень до міського бюджету на поточний рік. Депутати проголосували за виділення додаткових видатків дошкільним навчальним закладам, зокрема, дитячому садку № 26 на придбання електроплити та електрокабелю, адже термін експлуатації газової плити, яку придбали для дитсадка ще у 1963 році, вже минув.

Депутати одностайно підтримали проект рішення “Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 25 грудня 2003 року “Про встановлення винагород спортсменам і тренерам міста за досягнення високих спортивних результатів на міжнародних змаганнях”, ініційоване постійною комісією з питань освіти, культури, фізичної культури і спорту, сім’ї, молоді та соціального захисту. Як повідомив начальник відділу по фізичній культурі і спорту міської ради Олександр Стецько, за останні 9 років до збірної України увійшли близько 100 спортсменів з 28 видів спорту м. Чернігова.

Питання про встановлення винагород спортсменам та їх тренерам за високі спортивні досягнення набуває особливої актуальності напередодні проведення літніх Олімпійських ігор у Лондоні, адже серед чернігівських спортсменів вже визначені можливі кандидати на участь в них. Отже, вказаним рішенням при формуванні проектів міських бюджетів галузі на поточний та наступні роки передбачено виділення коштів на виплату грошових винагород спортсменам і тренерам міста за рахунок видатків та фінансування спортивних заходів.

До порядку денного 19-ї сесії міської ради за ініціативи 5-ти постійних комісій внесено зміни до Програми підтримки громадських організацій м. Чернігова на 2012 рік. Зокрема, додатково виділено кошти для Чернігівської міської асоціації “Конкордія”, яка опікується дітьми та молоддю з обмеженими можливостями, в тому числі, онкохворими. У складі громадської організації перебуває футбольна команда дітей з вадами зору, яка неодноразово продемонструвала свої напрацювання та майстерність у змаганнях з подібними командами за кордоном. Так, на потреби громадської організації з оплати фахівців із спортивної реабілітації та каніс-терапії, а також, для участі у змаганнях з футболу у м. Київ та м. Вітебськ вирішено додатково виділити 29 014 грн.

Депутати також розглянули земельні та інші питання порядку денного.

Останні новини Чернігівщини

Оформила доставку товару, а натомість втратила 80 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян бути обачними під час торгових операцій в Інтернеті 10:37

Поліцейські застерігають мешканців Чернігівщини від шахрайств в Інтернеті під час купівлі-продажу товарів.

Понад 68 тисяч ВПО зареєстровано в регіоні: найбільше переселенців – в Чернігівському районі 10:35

Щоб всебічно забезпечити їх права та інтереси, соціальний захист, працевлаштування, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги в області майже рік діє Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при ОДА.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:32

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

18 червня: цей день в Україні і світі

18 червня: цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 846 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 846 RUSSIAN AGRESSION

 Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії

Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії 12:04

Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 % жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини