Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 квітня, 08:04:47

Читачі ЧМ назвали хто був у 2015 році найбільш впливовою людиною, "відкриттям року", "аутсайдером" та "політичним довгожителем"

02.02.2016   09:56Агенцiя

Отже, за результатами опитування найбільш впливовою людиною Чернігівщини у 2015 році став Владислав Атрошенко, у номінації "Відкриття року" найбільше голосів отримав Дмитро Блауш, у номінації "Аутсайдер року" – Микола Звєрєв, "Політичний довгожитель" – Валентин Мельничук.

Традицію дослідження рейтингів чернігівських політиків проект «Чернігівський монітор» розпочав ще у 2006 році. Кожен представник громадськості Чернігівщини може взяти участь у опитуванні, запропонувавши свій перелік найбільш впливових людей області. Дослідження рейтингів впливовості чернігівських політиків продовжилась і у 2015 році.

Ми запропонували нашим читачам назвати десять найбільш впливових людей Чернігівщини у 2015 році та визначити, хто з політичних, громадських діячів Чернігівщини є найбільш впливовим, а хто заслуговує таких номінацій, як "Відкриття року", "Аутсайдер року" та "Політичний довгожитель".

Голосування проходило з 25 грудня до 25 січня. Свій варіант відповіді можна було надіслати на електронну адресу або поштою, проголосувати в мережі Інтернет. Анонімні відповіді не зараховувалися.

Десятка найбільш впливових політичних діячів, на думку читачів «Чернігівського монітору» виглядає так:
1. Владислав Атрошенко,
2. Валерій Куліч,
3. Олександр Кодола,
4. Валентин Мельничук,
5. Олег Ляшко,
6. Валерій Дубіль,
7. Павло Пущенко,
8. Арсен Дідур,
9. Сергій Березенко,
10. Леонід Кучма.

"Відкриттям року" значна кількість читачів «Чернігівського монітору» назвала Дмитра Блауша.
Також у цій номінації неодноразово згадувався громадський діяч Олександр Гашпар та депутат облради Артур Зінов’єв.

"Аутсайдером року" був названий Микола Звєрєв. Також серед претендентів у цій номінації часто називали екс-мера Чернігова Олександра Соколова.

"Політичним довгожителем" переважна більшість читачів «Чернігівського монітору», як і у 2014 році, вказала першого заступника голови облради Валентина Мельничука. Другим у цій номінації став чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини