Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 червня, 08:27:07

В полі зору - Смолинський торфозавод

13.01.2016   09:02

12 грудня відбулося перше засідання робочої групи з розгляду звернення трудового колективу «Смолинського торфозаводу» ДП «Чернігівторф».

Як поінформував депутат обласної ради Дмитро Блауш, на прикінці минулого року до нього звернулися працівники Смолинського торфозаводу з приводу, на їх думку, рейдерського захоплення і доведення цього підприємства до банкрутства.

За словами народного обранця, ситуація на підприємстві - надзвичайно критична. Керівництво підприємства, можливо, задіяне у певних фінансових оборудках, що можуть привести до повного знищення торфозаводу. На підприємстві зупинено виробництво, існують проблеми із виплатою заробітної плати робітникам, торфобрикет реалізується через посередника за завищеною ціною, придбане обладнання ржавіє і нагадує, швидше, металобрухт... Дмитро Блауш повідомив, що особисто відвідував Смолинський торфозавод і мав можливість безпосередньо переконатися у достовірності викладеної у колективному зверненні інформації.

Щодо ситуації на підприємстві виступили також заступник директора ДП «Чернігівторф» Юрій Бондаренко, депутат обласної ради Іван Якуб, заступник голови Чернігівської районної ради Володимир Поліщук, Смолинський сільський голова Іван Смірнов, представники трудового колективу заводу Іан Страхов і Валентина Огієнко та інші зацікавлені особи.

Звертаючись до учасників робочої групи та запрошених, заступник голови обласної ради Арсен Дідур закликав до неупередженого розгляду окресленої проблеми. Насамперед, було вирішено перевірити викладені у колективній скарзі факти шляхом звернення робочої групи до відповідних державних перевіряючих органів та правоохоронних структур. Також робоча група домовилася незабаром відвідати Смолин і вивчити ситуацію на місці.

Останні новини Чернігівщини

Псевдобанкір заволодів коштами жінки у сумі майже 22 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 18:15

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки.

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відзначили сумлінних платників податків 17:04

У податковій службі області відбулось нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2023».

Мешканцю м.Чернігова повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з твариною 16:22

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру жителю м.Чернігова у жорстокому поводженні з твариною, що належить до хребетних, яке призвело до тілесних ушкоджень(ч.1 ст.299 КК України).

Розпочато демонтаж будівель двох чернігівських шкіл у мікрорайоні Подусівка – №18 та 21 15:47

Їх було зруйновано 3 березня 2022 року внаслідок авіаударів армії рф.

До суду скеровано обвинувальний акт відносно мешканця одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил безпеки дорожнього руху 15:02

Прокурором Чернігівськоїокружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт відносно жителя одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що заподіяло тяжке тілесне ушкодження (ч.2 ст.286 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини