Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 травня, 04:50:01

Ще один боєць з Чернігівщини загинув на російсько- українській війні

04.01.2016   08:14Агенцiя

В лікарні міста Дзержинськ Донецької області пішов з життя ще один наш боєць, котрий захищав Україну від путінських апачлєнців на сході країни. Назима Петро Васильович. В мирному житті- мешканець села Дроздовиця Городнянського району, 1966 року народження.

У військовому - старший лейтенант, командир взводу зв,язку. Під час мобілізації в погребі не сидів. Пішов служити 28.08.2015. Одразу після підвищення кваліфікації в Києві, разом з своїм підрозділом постійно виконував поставлені задачі в зоні АТО. Про це повідомляє сторінка "Волонтери Городні" в мережі Фейсбук.

З сухого медичного висновку, де причиною смерті зазначено: механічна асфіксія дихальних шляхів, можна науявляти собі різного. Але про алкоголь тут не йдеться. Командир частини, що і повідомив сумну новину, запевнив особисто. Жорстока правда в тому, що п,ятдесятирічна людина на передовій, окрім куль та уламків різного російського непотребу, що літає навколо, має доволі великі шанси піти з життя і від чогось більш банального. Застуди, серце, хронічні захворювання. На війні все це ще більш загострюється...

Якщо не завадить погода, дорога або щось інше - прощання з Назима Петром Васильовичем відбудеться у вівторок, в рідному селі Дроздовиця.

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.