Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 березня, 11:01:58

Закон про зміни до Податкового кодексу щодо нової моделі ринку газу набрав чинності

01.01.2016   10:46Агенцiя

Документ опублікований у виданні "Голос України".

Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення передумов для нової моделі ринку природного газу" набрав чинності.

Документ був опублікований 18 грудня 2015 року у виданні "Голос України". Відповідно до документу, він набирає чинності з першого числа місяця, наступного за місяцем його опублікування.

Закон передбачає внесення змін у Податковий кодекс України, який потребує приведення у відповідність з нормами Закону України "Про ринок природного газу" у зв'язку з прийняттям 09.04.15 цього Закону, положення якого (за окремим винятком) вводяться в дію з 1 жовтня 2015 року.

У Податковому кодексі України елементи податку на додану вартість, рентної плати за користування надрами для видобування природного газу і збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності приведені у відповідність з нормами закону "Про ринок природного газу" шляхом внесення змін до статті 187, 252 та пункту 29 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України.

Верховна Рада України погодила норми Податкового кодексу з законом "Про ринок природного газу". Відповідний проект закону №3073 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення передумов для нової моделі ринку природного газу" в першому читанні за основу та в цілому підтримали 232 нардепа.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.