Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 березня, 09:39:44

Чернігівська міська рада прийняла міський бюджет на 2016 рік

29.12.2015   12:52

28 грудня на пленарному засіданні 2-ї сесії Чернігівської міської ради 7 скликання більшістю голосів депутати затвердили бюджет міста на 2016 рік.

Серед депутатів міської ради не було одностайності щодо прийняття бюджету. Депутати висловлювали думки щодо недосконалості основного фінансового документу міста та необхідності його доопрацювання.

Під час обговорення міський голова Владислав Атрошенко наголосив, що залишити місто без бюджету на наступний рік – це "не дуже мудро й не дуже відповідально по відношенню до громади міста".

В процесі жвавого обговорення більшість депутатів вирішила затвердити міський бюджет, аби не паралізувати життя в місті та запобігти можливих ризиків недофінансування, зокрема: міських програм стратегічного розвитку міста, заробітної платні працівникам бюджетних установ, плати за енергоносії та ін.

Так, на 2016 рік визначено доходи міського бюджету м.Чернігова у сумі 1 753,453 млн грн, видатки – у сумі 1 751,343 млн грн. Резервний фонд міського бюджету міста затверджено у сумі 500,0 тис. гривень. У складі видатків міського бюджету на 2016 рік затверджені кошти на реалізацію міських програм на загальну суму 30 214 тис. грн.

Як і в попередні роки, галузі освіти та охорони здоров'я фінансуватимуться за рахунок субвенцій з державного бюджету. Проте, на покриття недостатніх коштів з державного бюджету потрібен буде власний ресурс з міського бюджету, пояснили у фінансовому управлінні міської ради. Крім того, за інформацією фінансового управління, всі надбавки та доплати працівникам бюджетної сфери у наступному році збережені.

Владислав Атрошенко, вітаючи з прийняттям основного фінансового документу міської громади, зазначив: "Бюджет дозволяє увійти в новий 2016 рік, втім, вже з початку нового року ми зможемо більш якісно попрацювати над основними показниками бюджету та внести необхідні коригування".

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.