Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 09:49:02

Січневі пенсії 2016 року – напередодні Новорічних свят

28.12.2015   16:55Агенцiя

Більшість пенсіонерів області отримає пенсії за січень 2016 року вже найближчими днями, перед святкуванням Нового року.

Про це повідомили на прес-брифінгу в облдержадміністрації начальник головного управління Пенсійного фонду України в області Петро Кулініч та його заступник Марія Помилуйко.

Петро Кулініч зазначив, що 28 грудня буде профінансовано пенсії за січень 2016 року пенсіонерам, що одержують пенсійні виплати через відділення поштового зв’язку. Ті особи, яким зазвичай приносять пенсії поштою з 4 по 8 число, січневі виплати мають отримати вже до кінця цього року.

Керівник пенсійного фонду наголосив, що пенсіонерам варто врахувати такі передноворічні зміни і дочекатися листонош. Якщо ж через об’єктивні обставини хтось із пенсіонерів не отримає пенсію, хвилюватися не варто. Виплати будуть проведені вже з 5 січня наступного року.

Для тих, хто одержують пенсійні виплати через установи банків, фінансування пенсій за січень 2016 року буде проведено 29 грудня. Пенсіонери, які отримують пенсію з 4 по 23 число, будуть мати виплати на своїх картках також до Новорічних свят.

Таким чином, понад 198 тисячам пенсіонерів області до кінця року буде виплачено пенсію на суму майже 341 мільйон гривень.

Для тих же, хто зазвичай отримують пенсії через пошту з 9 по 25 число та через банки 24-25 числа, ніяких змін не буде. Ці пенсіонери отримають січневі виплати у звичайні строки.

Очільники пенсійного фонду наголосили, що їх установою відпрацьовані всі питання щодо тимчасового нововведення із виплатою пенсій. Зокрема все узгоджено з Укрпоштою. Тож виплати мають відбутися вчасно, як і заплановано.

Останні новини Чернігівщини

«Політична шахівниця» № 16: спільна заява Кличка та Атрошенка, роздуми про кандидата від «ЄС», тінь перевиборів у Прилуках

«Політична шахівниця» № 16: спільна заява Кличка та Атрошенка, роздуми про кандидата від «ЄС», тінь перевиборів у Прилуках 09:37

Представляємо увазі наших читачів новий випуск проекту «Політична шахівниця», присвяченого ключовим подіям, явищам та тенденціям суспільно-політичного життя Чернігівщини.

Чернігівські лучники стали чемпіонами України

Чернігівські лучники стали чемпіонами України 09:13

Чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів відбувся у м.Суми, 10-13 січня 2022 року.

Турнір з міні-футболу пам’яті Мирослава Мандрика

Турнір з міні-футболу пам’яті Мирослава Мандрика 09:09

У спортивній залі Чернігівської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Юність» 14 січня відбувся щорічний традиційний турнір з міні-футболу пам’яті Заслуженого тренера України Мирослава Даниловича Мандрика, який більше 30 років пропрацював тренером у школі «Юність».

Про військовий облік для жінок

Про військовий облік для жінок 09:04

В Україні з 17 грудня 2021 року набув чинності наказ Міністерства оборони, яким розширено та затверджено перелік галузей і професій для жінок, що повинні перебувати на військовому обліку.

Оборона Замостя. Легенда про Лопату

Оборона Замостя. Легенда про Лопату 08:59

У бібліотеці ім. М.Коцюбинського відбулась презентація першого мальопису від Українського інституту національної пам'яті.