Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 березня, 21:56:28

Володимир Парасюк: Розповім вам одну смішну і, одночасно, дуже страшну історію. До речі, мешканцям Чернігова це буде цікаво

26.12.2015   14:31Агенцiя

В ВР є детутат, прізвище якого Березенко. Це той самий Березенко, який змагався і переміг на виборах в Чернігові.

Тепер до смішно-страшної історії. В проекті бюджету була стаття на проведення фестивалю "Будь вільним" вартістю понад 24 млн. грн. (1 млн. дол.). Один з єврооптимістів, член фракції БПП, підняв це питання і жорстко розкритикував Яценюка. Яценюк відразу ж перекинув відвовідальність на Державне Управління Справами, а всім відомо, що це відомство Президента, а у нашому випадку відповідає депутат Березенко, який теж з БПП. Ну от, після шквалу критики, Яценюк ліквідував цю статтю і передав гроші на МЗС.

Що робиться далі? А далі на злодієві шапка горить. Березенко як підірваний рветься до Гройсмана вияснити чому не дають грошей на фест "Будь вільним". І аргументація в нього просто залізна: "Мені треба ці гроші, я обіцяв віддати."

От вам і смішно, і грішно.

Позитив в тому, що Березенко не вкрав 1 млн. дол. А страшно від того, що це реальність. І таких фестивалів в цьому бюджеті не на один десяток мільйонів гривень.

Доброго ранку, Країно.


https://www.facebook.com/v.parasyuk?fref=nf

Останні новини Чернігівщини

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини