Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 21:42:02

Діалог із депутатом

26.03.2012   19:36Агенцiя

26 березня Керівник фракції "Батьківщина" в Чернігівській обласній раді Олександр Кодола провів зустріч зі студентами Чернігівського вищого професійного технічного училища №15. Зустріч пройшла в приміщенні навчального закладу.

Олександр Кодола поспілкувався  зі студентами про місцеве самоврядування, розповів їм про структуру представницьких та виконавчих органів влади. Конкретно зупинився на структурі Чернігівської облради та розповів про діяльність її постійних комісій. Також провів паралелі про роботу депутатського корпусу в Україні та у західних країнах.

 Студенти також спробували згадати хто з депутатів працює у їхніх мікрорайонах. Проте, це вдалося далеко не кожному. Олександр Кодола розповів, що депутати всіх рівнів закріплені за певними територіями і порадив де можна знайти «свого» депутата. А також розповів які питання може допомогти вирішити депутат.

Наприкінці зустріч розпочався діалог в якому студенти цікавилися здобутками у депутатській роботі і тими добрими справами, які вже були зроблені і які плануються.

«Головне, щоб всі ми зрозуміли, що депутат обирається людьми не для  того, щоб прикріпити значок і хизуватися ним, а щоб працювати на благо  тих людей, які депутата і обрали. Ефективність роботи його залежить від співпраці між депутатом і громадою. А те наскільки тісним буде такий зв'язок залежить вже від кожного з нас», - зазначив наприкінці Олександр Кодола.

Прес-служба обласної організації ВО "Батьківщина"

Останні новини Чернігівщини

Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07

Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні

На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03

Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини