Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 жовтня, 12:54:10

Офіційні сайти міст: реклама комп’ютерних ігор є, імен депутатів немає

19.12.2015   10:24Агенцiя

Не новина, що деякі сайти органів місцевого самоврядування не зовсім відповідають критеріям офіційних, не оприлюднюють всієї необхідної інформації та не є зручними для користувачів.

Але під час аналізу 120 сайтів міських рад різних рівнів у вересні-листопаді 2015 року, аналітики Центру політичних студій та аналітики зіштовхнулись із цікавими «особливостями» деяких із них.

Зокрема, сайт Гайворонської міської ради Кіровоградської області містить рекламу іу «випливаючому»  вікні, під час якої вмикається гучна музика. Здебільшого, це реклами комп’ютерних ігор та сайтів-тоталізаторів. За правилами реклами у мережі, вона не є безкоштовною, сайт, на якому вона розміщується, зазвичай, отримує прибутки від неї. Саме тому одразу ж виникає запитання – як на офіційному сайті органу місцевого самоврядування з’явилась комерційна реклама та як міська рада Гайворона розпоряджається прибутками від цієї реклами?Інший не менш «цікавий» сайт – Городнянської міської ради Чернігівської області, на якому розміщено рекламний банер «Твій народний депутат», а при переході за цим посиланням – відкривається будівельний сайт, що пропонує свої послуги.


Проте комерційні реклами на офіційних сайтах міст – ще півбіди. Велика проблема сайтів цих обох міст в тому, що на них розміщено вкрай мало публічної інформації, контактів чиновників, навіть прізвища депутатів одна із рад не розмістила на своєму сайті. Так, кількість обов’язкової інформації, яка є на сайті Гайворонської міської ради становить 38%. А на сайті Городнянської міської ради цей відсоток заледве дотягнув до позначки в 30%. Така ситуація свідчить про одне – байдуже ставлення чиновників цих рад до права громадян на доступ до інформації, адже 60-70% необхідної інформації на сайті просто відсутня.

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року 12:15

Для початку цього тижня характерна невпевненість і певна плутанина у стосунках, а також будьте обережними з фінансовими вкладеннями.

24 жовтня - який день, свято та прикмети

24 жовтня - який день, свято та прикмети 12:07

У цей день у світі відзначаються Міжнародний день тещі, День організації Об'єднаних Націй, Всесвітній день боротьби з поліомієлітом, День гарбуза, тиждень роззброєння, Всесвітній день рубця, Міжнародний день кліматичних дій, Всесвітній день інформації про розвиток.

Поліція Чернігівщини розслідує обставини отримання вогнепального поранення мешканцем Ніжинського району

Поліція Чернігівщини розслідує обставини отримання вогнепального поранення мешканцем Ніжинського району 18:31

Поліцейські встановили, що 39-річного мешканця Мринської громади було поранено у живіт кулею з нарізного карабіна.

Ми зібралися вирішити питання, які тягнуться роками та десятиріччями: Дмитро Іванов про засідання екоштабу

Ми зібралися вирішити питання, які тягнуться роками та десятиріччями: Дмитро Іванов про засідання екоштабу 18:24

В обласній державній адміністрації продовжують шукати способи вирішення проблем із довкіллям Чернігівщини.