Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 січня, 16:46:41

V Конференція Федерації профорганізацій Чернігівської області обрала головою Ігоря Москаленка

17.12.2015   19:45Агенцiя

16 грудня в приміщенні Навчально-методичного центру профспілок відбулася V міжспілкова конференція Федерації профспілкових організацій (ФПО) Чернігівської області. В роботі конференції взяли участь більше 100 делегатів – представників членських організацій.

Окрім делегатів на захід були запрошені численні гості, серед них: Валерій Куліч – голова Чернігівської обласної державної адміністрації, Євген Драп'ятий – заступник голови Федерації профспілок України, Володимир Козир – голова правління Чернігівського обласного об’єднання роботодавців.

Після заслуховування звіту про діяльність ради ФПО та емоційного обговорення учасники конференції обрали головою Федерації Ігоря Москаленка, який до цього працював радником голови Чернігівської облспоживспілки та був висунутий на посаду Чернігівською обласною організацією Профспілки працівників споживчої кооперації України. Заступником голови обрано Миколу Богдана.
 

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини