Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 червня, 08:41:29

Чернігівське регіональне відділення Асоціації міст України оновило керівний склад

15.12.2015   16:35Агенцiя

15 грудня голова обласної ради Ігор Вдовенко взяв участь у загальних зборах Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України, які відбулися в конференц-залі готелю «Придеснянський», повідомляє Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської облради.

У засіданні також взяли участь перший заступник голови обласної держадміністрації Леонід Сахневич, Чернігівської міський голова Владислав Атрошенко, виконавчий директор Чернігівського РВ АМУ Федір Фесюн, керівники та секретарі міських і селищних рад-членів Асоціації, журналісти.

До порядку денного зборів було внесено два питання – про вибори голови регіонального відділення та його заступників і Звіт Чернігівського РВ АМУ про роботу у звітний період. Отож учасники зборів, насамперед, затвердили керівний склад громадської організації, очільником якої обрали Чернігівського міського голову Владислава Атрошенка.

Вітаючи оновлене керівництво відділення з обранням, голова обласної ради Ігор Вдовенко заодно поздоровив учасників зборів, з «молодим» 15-річним ювілеєм з часу утворення Сіверського осередку всеукраїнської організації міських територіальних громад.

Він також зазначив, що кроки становлення крайового відділення АМУ були не простими, однак час підтвердив правоту перших планів і задумів, які багато в чому втілилися у життя. Адже Чернігівське регіональне відділення допомагало і продовжує надавати допомогу містам і селищам, які увійшли до його складу, у вирішенні багатьох питань забезпечення життєдіяльності своїх територіальних громад. І, зокрема, щодо соціального розвитку та правового забезпечення, формування місцевих бюджетів, підвищення ефективності теплопостачання, реформування системи житлово-комунального господарства, управління земельними ресурсами та багатьох інших проблемних питань.

За словами керівника обласної публічної влади, завдяки освітній діяльності Чернігівського відділення запозичуються кращі практики розвитку місцевого самоврядування, а працівники виконавчих апаратів та структурних підрозділів міських і селищних рад набираються передового досвіду та підвищують фахову кваліфікацію.

На завершення виступу Ігор Вдовенко побажав учасникам зборів плідної роботи та подальших успіхів у справі реформування і розбудови місцевого самоврядування на теренах області і України, а також нагородив окремих членів ЧРВ АМУ почесними грамотами та відзнаками обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

24 червня - Міжнародний день феї

24 червня - Міжнародний день феї 07:12

Феї (fairy, fae, feerie) «прийшли» в наше життя з німецького і кельтського фольклору.

Виявлено 15 нових випадків COVID-19

Виявлено 15 нових випадків COVID-19 17:47

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 23 червня в області зафіксовано 15 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1587 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1587 осіб 13:32

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 23 червня області щеплено першою та другою дозою 54 457 людей.

Юні таланти отримали свідоцтва про завершення курсу письменницької майстерності

Юні таланти отримали свідоцтва про завершення курсу письменницької майстерності 13:30

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте вручення сертифікатів випускникам дитячої літературної школи «Кошлатий Борушко».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини