Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 05:32:40

Депутат Артур Зінов’єв побував у Тупичівському соціальному центрі

04.12.2015   13:20Агенцiя

Міжнародний день інвалідів для депутата обласної ради, голови громадської організації «Чернігівське обласне об’єднання «Милосердя і доброта» Артура Зінов’єва – не свято, а нагода зайвий раз поспілкуватися із літніми людьми з обмеженими фізичними можливостями та підтримати морально і матеріально.

Отож до соціального центру, що вже понад десятиліття функціонує при Тупичівській церковній общині, він приїхав не з порожніми руками: привіз продукти, дезінфікуючі засоби та інвалідних візок для підопічних закладу.

Майже половина самотніх стареньких – інваліди ( кілька бабусь – неповноздатні з дитинства). Візки від постійного користування швидко зношуються. Відтак імпортний новенький візок дуже доречний подарунок.

За словами матушки Світлани, заклад не часто отримує гостинці від благодійників і фінансову допомогу від спонсорів. Самотужки та із Божою поміччю дають раду усім підопічним.


 

Старість, як кажуть у народі, не приходить із добром – а з хворобами, неміччю і самотністю. Від декотрих бабусь відмовилися діти й рідня, залишивши безпомічних стареньких напризволяще. Долею судилося їм доживати віку в будинку престарілих (саме так іменують мої співрозмовниці центр). Є серед підопічних і прикуті хворобами до ліжка. Вони потребують особливої уваги й догляду. Дезінфікуючі та миючі засоби, памперси, постільна білизна й рушники – повсякчас дефіцитні речі.

Опікується Артур Зінов’єв і обома Городнянськими школами – інтернатами  та територіальним центром, що знаходиться у селі Великий Дирчин.

Як і обіцяв виборцям, Артур  і надалі турбується про малозабезпечених жителів району, про багатодітні родини, про фронтовиків і учасників війни, самотніх пенсіонерів, які перебувають у складних житейських обставинах, допомагає  розв’язувати побутові проблеми сільчан. Дбає про  знедолених повсякчас, не залежно від календарних дат і політичних подій.

До слова, того ж дня депутат провідав і тупичівських фронтовиків.

Ольга Чернякова
Фото автора

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини