Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 березня, 17:05:04

Першу сесію новообраної Чернігівської міськради знову перенесено

03.12.2015   08:55

2 грудня, не відбулась запланована перша сесія новообраної Чернігівської міської ради.

Голова Чернігівської міської територіальної виборчої комісії Наталія Слісаренко повідомила, що з 42-х обраних депутатів міської ради на сесію прибули лише 17, через що сесія вважається неповноважною.

Голова ТВК на прохання депутатів зачитала прізвища всіх присутніх та відсутніх у сесійній залі новообраних депутатів. Вона також повідомила, що сьогодні о 18.00 на своєму засіданні територіальна виборча комісія має визначитися з датою проведення першої сесії.

Владислав Атрошенко під час спілкування з журналістами наголосив, що він готовий до діалогу з усіма політичними силами, але у форматі порозуміння та домовленостей, а не тиску або ультиматумів.

"Наразі склалася певна колізія, з якої всім потрібно виходити, але все буде добре", - запевнив він. - "Адже місту потрібно працювати, вирішувати сьогоденні питання життєдіяльності територіальної громади".

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».