Чернігівці роздавали поради народним обранцям
Аби з’ясувати як громадяни ставлять до зміни законодавства та формування порад депутатам стосовно їхньої діяльності, по всій Україні проводиться опитування 12000 виборців. Днями до цієї акції долучилися і чернігівці.
Представники всеукраїнської організації “Центр підтримки громадських ініціатив” провели біля “Мегацентру” опитування городян в рамках акції “Порадь депутату”. На запитання “Щоб ви порадили депутатам щодо вдосконалення виборчого законодавства?” найбільш типовими були наступні відповіді:
- Зняти недоторканість;
- Не змінювати законодавство кожен раз під себе;
- Не допускати до балотування кандидатів, які не зарекомендували себе на попередніх посадах як чесна та порядна людина;
- Заборонити перехід кандидатів із однієї фракції у іншу;
- Виконання прийнятого;
- Зменшити кількість депутатів ВРУ;
- Відмовитись від партійного списка та балотуватись за мажоритарною системою;
- Додати механізм відкликання депутата;
- Зробити двопалатний парламент.
Під час акції волонтери коаліціїї роздававали інформаційно-просвітницькі матеріали “Що потрібно знати виборцю на виборах до Верховної Ради”.
Результати громадського опитування будуть узагальнені та використані для вироблення пропозицій щодо внесення змін у виборче законодавство. Вони будуть представлені виборцям через місцеві ЗМІ.
За інформацією організаторів
Останні новини Чернігівщини
«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20
Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.
СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17
Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.
Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09
З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.
У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06
Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57
У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.