Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 10:22:35

Державна делегація королівства Таїланд ознайомилася з бойовими можливостями українського танка "Оплот" на військовому полігоні 1-ї окремої танкової бригади, що на Чернігівщині

21.03.2012   08:58

20 березня, Державна делегація Королівства Таїланд на чолі з Головнокомандувачем Королівської Тайської Армії генералом Прают Чан-О-Ча ознайомилася з бойовими можливостями українського танка Т-84 "Оплот".

Демонстрація бойових можливостей машини відбулась на військовому полігоні 1-ї окремої танкової бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі Гончарівське на Чернігівщині.

На військовому полігоні екіпаж танку Т-84 "Оплот" продемонстрував динамічні та бойові можливості бойової машини. Зокрема, танкісти виконали практичні стрільби зі штатного озброєння "Оплоту".

- Я переконався в тому, що Україна дійсно компетентна в питанні
танкобудівництва, - повідомив Головнокомандувач Королівської Тайської Армії генерал Прают Чан-О-Ча.  - Тут  готують висококваліфікованих фахівців танкових військ. В нашій армії ми плануємо укомплектувати три танкових батальйони українськими "Оплотами".

У свою чергу виконуючий обов'язки Генерального директора державного підприємства "Укрспецекспорт" Вадим Кожевніков заявив, що представники Тайської делегації вже домовилися з Україною, щодо закупівлі танку "Оплот" для армії Таїланду.
- За умовами контракту Україна має підготувати для Таїланду 49 таких бойових машин. Вартість домовленості становить 250 мільйонів доларів, - повідомив Вадим Кожевніков. - Перші 5  українських "Оплотів" надійдуть до Королівської Тайської армії вже  в наступному році. Це найбільший контракт щодо імпорту українського озброєння за останні 16 років.

Варто зазначити, що представники Тайської делегації також  зацікавились новим українським бронетранспортером БТР-3-1, та вантажівкою "Краз".

Останні новини Чернігівщини

НФОРМАЦІЯ про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 березня по 8:00 30 березня 2023 року 09:43

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 надзвичайну ситуацію природного характеру, 5 пожеж та 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення.

 30 березня - цей день в Україні та в світі

30 березня - цей день в Україні та в світі 09:41

ДЕНЬ 400 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 400 RUSSIAN AGRESSION

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.