Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 жовтня, 12:24:43

Другий тур виборів міського голови у Чернігові розпочався спокійно

15.11.2015   11:34Агенцiя

15 листопада у прес-центрі "Місцеві вибори - 2015. Чернігівщина" відбулася прес-конференція, присвячена початку дня голосування у другому турі виборів міського голови Чернігова.

- Всі дільниці на дану годину відкриті і працюють в звичайному режимі. Грубих порушень немає, - розповів представник виборчої комісії Сергій Соломаха.
Ще напередодні дня виборів у виборчих комісіях міста відбулися певні зміни, які за словами представника виборчої комісії можуть вплинути на виборчий процес. Зокрема пізно ввечері одна з політичних сил змінила склад виборчої комісії. Також 13 листопада ЦВК прийняла постанову 559, яка визначає дії щодо членів комісії, які не з'явилися на дільниці з різних причин. А саме за невиконання обов'язків або порушення цих членів комісії буде відкликано.

- Ці вибори, які зараз відбуваються у Чернігові, набагато легші. По-перше, у бюлетені прізвища лише двох кандидатів. По-друге, комісії більш досвідчені і розуміють, що вони мають робити, - розповів політичний оглядач Юрій Паперний.

Також Юрій Паперний розповів про те, що перед відкриттям комісій по місту були розклеєні листівки від "Братства християн" в якій було написано "Увага! Небезпека!" проти одного з кандидатів. На вигляд ці листівки були свіжі, скоріш за все розклеєні рано вранці.

Представник Громадського штабу Чернігова Антон Приходько розповів про те, що студенти отримали запрошення на вибори, де вказана робота дільниці лише до 18:00.

Також Антон зазначив про те, що під час першого туру виборів було набагато більше бажаючих проголосувати. А сьогодні проїхавшись по дільницям представник Громадського штабу Чернігова помітив набагато меншу активність.

- Під час першого туру виборів в період з 8 по 9 годи ранку на виборчих дільницях міста спостерігалися черги людей, які мали бажання проголосувати. Сьогодні ж дільниці майже порожні, - розповів Антон Приходько.
Також сумніви щодо великого відсотка явки виборців сьогодні є у всіх учасників обговорення.

Прес-центр "Місцеві вибори 2015. Чернігівщина" спільно з дискусійним клубом "Експерта думка" запрошує суб'єктів виборчих перегонів, журналістів, а також усіх експертів, хто цікавиться виборами до нашого прес-центру. Наша мета - сприяння незалежному та повному висвітленню виборчих подій. Наступні прес-конференції відбудуться о 15.00, 16.00 та 20.00.

Останні новини Чернігівщини

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали 10:59

Приготування борщу увійде до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини, повідомило Міністерство культури та інформаційної політики України.

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини 10:53

Якщо з настанням осені до вас часто чіпляються застуди, погіршилося травлення, або шкіра страждає від сухості, вам всього лише необхідно запастися потрібними рослинними оліями, вживати їх в їжу щодня і дуже скоро ви будете виглядати і відчувати себе чудово!

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек 10:31

Бурек — це ситний пиріг родом з Туреччини. Існує безліч способів його приготування, деякі навіть передаються з покоління в покоління.

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021 10:26

У п'ятизірковому київському готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся фінал конкурсу краси Міс Україна Всесвіт-2021.

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року 10:13

Головна подія тижня – це повний місяць 20 жовтня. Він буде досить різким. Цей повний місяць актуалізує теми взаємин між людьми, конфліктів, відстоювання своїх прав і ролі в парі.