Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 22:08:42

Мер Чернігова - тіньовий власник ТЕЦ?

02.11.2015   16:56Агенцiя

Соколов може бути тіньовим власником ТЕЦ. Про це заявив на брифінгу політолог Олексій Голобуцький.

Він нагадав, що міська рада Чернігова віддала в оренду ТЕЦ київській фірмі в 2001 році. Саме тоді Соколов почав виконувати обов’язки міського голови. Не виключено, що з того часу він являється “смотрящим” олігархів за чернігівською ТЕЦ.

З того часу договір оренди кілька разів подовжувався. Нещодавно влада міста продовжила його дію до 2030 року, без суттєвого збільшення орендної плати.

В 2015 році прокуратура порушила кримінальну справу та веде слідство щодо заниженої мінімум вдвічі орендної плати за ТЕЦ.
Обіг коштів чернігівської ТЕЦ - понад мільярд гривень на рік. За оцінками експертів дохід має становиити близько 5 мільйонів доларів на рік (при умові рентабельності 10-12%), а орендна плата становить всього близько 550 тисяч доларів на рік.

Все це призвело до того, що тарифи на гарячу воду та тепло в Чернігові одні з найвищих серед обласних центрів України. Дорожче чернігівців за послуги платять лише в Сумах та Кіровограді. Лише за останній рік вартість тепла та гарячої води зросла майже втричі.

Голубуцький висловив думку, що фактично склалася ситуація, що сплачуючи рахунки за комунальні послуги чернігівці фінансують мера міста. Саме тому, він побудував свою виборчу кампанію на гаслі проти приватизації ТЕЦ, адже фактично, він уже давно за тіньовими схемами контролює цей об’єкт та боїться втратити цей контроль в результаті виборів.

PR

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.