Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 жовтня, 11:47:09

Чернігівський окружний адмінсуд зупинив беззаконня з підрахунком голосів, - адвокат

31.10.2015   21:11Агенцiя

Сьогодні, 31 жовтня, Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позови міської організації партії «Наш Край» до Чернігівської міської виборчої комісії.

Зокрема, рішенням суду визнано протиправними та скасовано постанови Чернігівського міськвиборчкому про призначення перерахунку недійсних бюлетенів у Новозаводському та Деснянському районах.

Суд погодився з аргументами позивача, що міська комісія не має права призначати повторний підрахунок голосів по виборчих дільницях. Також судді звернули увагу на порушення термінів подання скарг, що послугували підставою для прийняття рішення про перерахунок голосів. Так, при граничному терміні подання скарги в два дні – тобто 28 жовтня, міськвиборчком прийняв і задовольнив скарги, подані 30 жовтня.

Адвокат Микола Торбєєв, який представляє інтереси команди кандидата на пост міського голови Олександра Соколова, додав, що представники Чернігівського міськвиборчкому так і не змогли пояснити суду, чому вони проігнорували порушення терміну оскарження: «Така лояльність здається щонайменше упередженою».

Відповідно до рішення суду, Новозаводський і Деснянський районні виборчкоми повинні відмовитися від виконання незаконного рішення про перерахунок недійсних бюлетенів.

М.Торбєєв також наголосив, що стосовно членів комісії, які голосували за це незаконне рішення, будуть підготовлені документи з вимогою звільнити їх із займаних посад.

Нагадаємо, в Чернігові окремі політичні сили, підконтрольні олігархам, пішли на безпрецедентне порушення виборчого законодавства, щоб зірвати вибори. Зокрема, Чернігівська міська виборча комісія перевищила свої повноваження, прийнявши незаконне рішення про повторний перерахунок бюлетенів, які були визнані недійсними на дільницях Новозаводського та Деснянського районах міста. Більше того, незаконний перерахунок голосів вирішили проводити вночі, щоб кандидати, журналісти, довірені й уповноважені особи, міжнародні спостерігачі не могли бути попереджені про це і бути присутніми на перерахунку.

У Чернігівській організації партії «Наш край» заявили, що представники олігархів намагаються зробити з Чернігова полігон із відпрацювання чорних технологій зі зриву виборів. Такі методи вже відпрацьовувалися на парламентських виборах у 2012 році.

Окрім спроб зірвати вибори, опоненти готують масштабні провокації в Чернігові. Так, у Києві замовлено великий наклад дублікатів «Соціальної картки чернігівця» з метою дискредитації проекту.

Можливо, в картках будуть вказані недійсні номери телефонів та інша недостовірна інформація. Мета – дезінформувати чернігівців, зірвати реалізацію соціального проекту й очорнити чинну владу, що є ініціатором зазначеної програми. Деякі політичні сили готові йти на будь-які провокації з єдиною метою – не допустити чесних виборів у Чернігові, наголосили партійці.

PR

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини розслідує обставини отримання вогнепального поранення мешканцем Ніжинського району

Поліція Чернігівщини розслідує обставини отримання вогнепального поранення мешканцем Ніжинського району 18:31

Поліцейські встановили, що 39-річного мешканця Мринської громади було поранено у живіт кулею з нарізного карабіна.

Ми зібралися вирішити питання, які тягнуться роками та десятиріччями: Дмитро Іванов про засідання екоштабу

Ми зібралися вирішити питання, які тягнуться роками та десятиріччями: Дмитро Іванов про засідання екоштабу 18:24

В обласній державній адміністрації продовжують шукати способи вирішення проблем із довкіллям Чернігівщини.

У бібліотеці Короленка провели круглий стіл

У бібліотеці Короленка провели круглий стіл "Чернігів і чернігівці в житті та науковій спадщині Сергія Єфремова…" 18:16

21 жовтня у читальному залі Чернігівської ОУНБ імені В. Г. Короленка зібралися дослідники та шанувальники наукової діяльності та громадсько-політичного життя історика літератури, академіка УАН і віце–президента ВУАН, автора унікальної праці "Історія українського письменства", безлічі наукових та публіцистичних книг та статей Сергія Єфремова.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 831 новий випадок COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 831 новий випадок COVID-19 18:11

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 23 жовтня в області зафіксовано 831 новий випадок COVID-19.

На Чернігівщині СБУ викрила корупційну схему збагачення чиновників одного із комунальних лісгоспів

На Чернігівщині СБУ викрила корупційну схему збагачення чиновників одного із комунальних лісгоспів 18:00

На Чернігівщині співробітники СБУ викрили «діяльність» посадових осіб одного із лісгоспів, які організували схему реалізації необлікованої деревини підприємцям для подальшого експорту.