Відсьогодні агропромисловим розвитком області керуватиме Сергій Хоботня
Голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч 29 жовтня, представив колективу Департаменту агропромислового розвитку нового директора – Сергія Володимировича Хоботню.
Причиною зміни керівництва департаменту стала передчасна і раптова смерть попереднього директора – Тетяни Борисівни Мілютенко. Її пам’ять колектив і всі присутні вшанували хвилиною мовчання. Лише після цього голова ОДА Валерій Куліч перейшов до представлення нового керівника.
«Вектор роботи департаменту я озвучував вам зовсім недавно, з того часу наші пріоритети не змінилися. Тому закликаю вас продовжувати роботу у визначеному напрямку і, переконаний, що з новим керівником вам це теж буде під силу. Сергій Володимирович – людина в цій галузі не нова і, думаю, зможе разом із вами переорієнтувати роботу департаменту зі статистичної на сервісну», – сказав голова ОДА.
Довідка:
Сергій Володимирович Хоботня має дві вищі освіти – педагогічну та економічну. Загальний стаж роботи – 22 роки. З 2005-го по 2009 рік – старший консультант, головний спеціаліст з організаційної роботи Чернігівської обласної організації професійної спілки працівників агропромислового комплексу України. З 2009-го і до часу призначення на посаду директора Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської ОДА – голова профспілки працівників агропромислового комплексу України в Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.
Шахрайство зі спадщиною: судитимуть організатора злочинної групи та двох приватних нотаріусів 18:22
Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно організатора злочинного угрупування та двох пособників за фактами шахрайства, використання підроблених документів та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 4 ст. 190, ч.ч. 2, 3 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 209 КК України).
Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH 18:21
Чисті руки медика – це врятовані життя. Дотримуючись цієї філософії, фахівці Чернігівської обласної дитячої лікарні пройшли інтенсивне навчання з кращих світових практик у сфері води, санітарії та гігієни (WASH).
«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень 18:17
Щоб допомогти українським підприємцям пережити зиму в умовах постійних обстрілів та аварійних відключень, Уряд запровадив спеціальну програму підтримки, яку буде реалізовувати Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України та Державна служба зайнятості.
У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.