Вже прокуратура вимагає від чернігівського мера усунути порушення у сфері доступу до інформації
Прокуратура міста Чернігова, реагуючи на звернення Чернігівського освітнього центру “Ініціатива”, виявила порушення вимог Закону України “Про доступ до публічної інформації” в частині публікації проектів рішень та рішень Чернігівської міської ради. Про це сказано у відповіді заступника прокуратура міста Чернігова Кашпор Т.В., отриманої ЧОЦ “Ініціатива”.
У прокуратурі також повідомили, що на усунення виявлених порушень прокуратурою міста винесено подання Чернігівському міському голові.
У розмові з представниками прокуратури стало відомо, що міська влада Чернігова наразі надала відповідь у якій обґрунтовує свою позицію щодо неоприлюднення часини проектів та рішень Чернігівської міської ради на офіційному веб-сайті.
Чернігівський освітній центр “Ініціатива”
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.