Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 22:14:08

Олександр Соколов подякував чернігівцям за підтримку в першому турі

28.10.2015   12:12Агенцiя

У нас вистачить сил і волі, щоб усіма законними способами не допустити фальсифікацій у другому турі, - запевнив він.

Кандидат на посаду Чернігівського міського голови Олександр Соколов подякував виборцям, які підтримали його і політичну силу "Наш край" у першому турі місцевих виборів.
"Тиск з боку олігархічних структур на цих виборах безпрецедентний. Цинізм зашкалює. Шляхом масштабних фальсифікацій вони намагаються позбавити Чернігів права на вибір. Їхня мета – зробити з нашого міста кримінальний полігон, влаштувати переділ власності, в результаті якого багато чернігівців можуть втратити роботу; відібрати у громади ТЕЦ і водоканал; монополізувати ринок хліба і підняти ціни. Олігархи витрачають неймовірні фінансові ресурси, щоб прорватися до влади, обіцяють рай на землі, влаштовують концерти з поп-зірками, прикриваються дітьми. Але чернігівці розуміють, що після виборів красиві гасла будуть забуті, і людям доведеться з власної кишені оплатити цей небачений атракціон щедрості, - заявив О.Соколов. – Попри жорсткий психологічний тиск на нашу громаду, поширення фейкових соцопитувань на користь олігарха, в першому турі чернігівці зробили відповідальний вибір. Я вдячний кожному жителю нашого міста за підтримку. Також хочу подякувати спостерігачам і членам виборчих комісій від "Нашого краю", які також витримали колосальний тиск із боку опонентів".
О.Соколов наголосив, що його команда не дозволить олігархам вкрасти голоси чернігівців у другому турі та сфальсифікувати результати виборів. «У нас вистачить сил і волі, щоб всіма законними способами відстояти вибір нашої громади. Я розумію, що попереду в нас багато роботи, життя в Чернігові, як і в усій країні, непросте. Але завдяки децентралізації ми разом зможемо поетапно розвивати місто, підвищувати соціальні стандарти, створювати робочі місця".
О.Соколов також закликав містян прийти на другий тур виборів 15 листопада.

Згідно з даними паралельного підрахунку голосів штабу, після обробки 90 % протоколів, у першому турі виборів на посаду міського голови Чернігова впевнено лідирує кандидат від партії "Наш край" Олександр Соколов із рейтингом 34,23 %. На другому місці – кандидат від "Солідарності" Владислав Атрошенко – 23,75 %.
На виборах до Чернігівської міськради лідирує міська партійна організація партії "Наш край", набираючи 22,79 % голосів. За нею йде місцева організація партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" – 17,22 %.


PR

Останні новини Чернігівщини

Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27

У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.

Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44

Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.

Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12

За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).

Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34

Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини