Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 16:37:49

Більш за все в голосуванні плутаються пенсіонери. ФОТО

25.10.2015   19:05

Про це розповідають члени комісії та спостерігачі на Чернігівських дільницях для голосування.

Кореспондент інтернет-видання «Чернігівський монітор» відвідав декілька дільниць для голосування у Чернігові.

Першою була дільниця № 741064, яка знаходиться на базі 24-ї школи (вул. Толстого). Член комісії розповіла, що загалом голосування проходить спокійно і без порушень. Близько 12-ї години дня була невелика черга з виборців але за кілька хвилин всі охочі мали змогу проголосувати.
Станом на 15:00 проголосувало 664 виборця – це приблизно 40%.

На дільниці № 740996, яка знаходиться на базі Чернігівського історичного музею (район Червоного мосту) станом на 16:00 проголосувало близько 554 виборця. Спостерігачі та члени комісії запевнили, що значних порушень не було і голосування іде доволі спокійно.
Один з членів комісії розповів, що цьогорічна система голосування викликає деякі незручності. «Пенсіонерам дуже важко розібратися на якому папері треба голосувати за мера, а на якому за депутата. Хоч і на бюлетені є інформація, але це мало допомагає людям похилого віку.» Тож при видачі бюлетенів члени комісії за необхідності пояснюють на якому аркуші голосують за голову рад, на якому за депутатів.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.