Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 квітня, 03:06:24

Оперативний штаб МВС України.: на Чернігівщині зареєстровано 2 факта підкупу

25.10.2015   15:29Агенцiя

Зареєстровано 36 фактів підкупу виборців (Закарпатська область та м. Київ по 8, Полтавська – 6, Донецька, Одеська та Чернігівська по 2, Запорізька, Київська, Кіровоградська, Рівненська, Сумська, Харківська. Черкаська обл. – по 1).

Зареєстровано 5 фактів пошкодження виборцями своїх виборчих бюлетенів (Дніпропетровська – 2, Одеська, Черкаська обл. та м. Київ – по 1).
 
1 повідомлення про замінування виборчої дільниці (Хмельницька область).
 
Зафіксовано 2 повідомлення про смерть на виборчій дільниці (Київська, Рівненська області).
 
Станом на 15.00 ОВС внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за 4 фактами порушень виборчого законодавства, які кваліфіковано за:
 
ст. 158-1 ч.1 (Незаконне використання виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі, голосування виборцем, учасником референдуму більше ніж один раз) КК України – 3 (Волинська, Закарпатська та Хмельницька обл.);
 
ст. 357 ч. 1 (Викрадання, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства…) – 1 (Харківська обл.)

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:20

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19

У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21

Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.

«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09

У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16

З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.