Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 21:56:23

Рятувальники взяли участь у роботі прес-центру "Місцеві вибори 2015. Чернігівщина"

23.10.2015   18:32Агенцiя

23 жовтня представник Управління ДСНС у Чернігівській області взяв участь у круглому столі прес-центру "Місцеві вибори 2015. Чернігівщина".

Зокрема було зазначено, що рятувальниками області вжито заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки виборчих дільниць, а саме: до органів влади, голів виборчих комісій направлені інформаційні матеріали щодо приведення дільниць у належний протипожежний стан, з членами комісій проведені відповідні інструктажі, виборчі дільниці забезпечені пам'ятками та інструкціями з питань пожежної та техногенної безпеки.

Крім того, пожежно-рятувальними підрозділами відпрацьовані документи оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації та події, а весь особовий склад з 24 жовтня переводиться на посилений варіант несення служби.

На цей період у підрозділах чергуватиме понад 200 співробітників на 63 одиницях пожежно-рятувальної техніки та ще стільки ж особового складу та 66 одиниць техніки перебуватимуть в оперативному резерві, який готовий до реагування.

Крім того, близько 500 співробітників оперативно-рятувальної служби області здійснюватимуть патрулювання та чергування безпосередньо на виборчих дільницях і слідкуватимуть за протипожежним станом електромереж, шляхів евакуації, засобів пожежогасіння тощо.

На завершення роботи прес-центру представник Управління ДСНС у Чернігівській області через засоби масової інформації звернувся до голів виборчих комісій з проханням ще раз ретельно перевірити стан забезпечення пожежної та техногенної безпеки виборчих дільниць та провести додаткові інструктажі з членами комісій, аби не допустити пожеж і надзвичайних подій під час проведення виборів.

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини