Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 12:34:42

Чи оберуть чернігівці свого мера в один тур?

19.10.2015   11:54Агенцiя

Саме так виглядає головна інтрига цих виборів, які відбудуться вже 25 жовтня.

Чергові дані соціологічного дослідження оприлюднив авторитетний в Чернігові “Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень”.
Згідно з результатами опитування на дільниці потенційно готові прийти понад 70% чернігівців:

Чи плануєте ви брати участь у місцевих виборах 25 жовтня?
Щодо симпатій до політичних партій, тут продовжує лідирувати команда Владислава Атрошенка. Всього ж до міської ради станом на середину жовтня проходить 4 політичні сили:

Якби вибори Чернігівської місьокї ради відбулися наступної неділі, кому б ви віддали свій голос? (від загальної кількості виборців, які готові взяти участь в голосуванні та визначилися з кандидатом):Решта партій не долають 5-ти відсотковий бар’єр.

Стосовно виборів міського голови, то тут два явних лідера, при чому, відрив Атрошенка від Соколова складає понад 15%.

Якби вибори міського голови відбулися наступної неділі, кому б ви віддали свій голос? (від загальної кількості виборців, які готові взяти участь в голосуванні та визначилися з кандидатом).Решта кандидатів набирають менше 10% голосів чернігівців.

Отже, головною інтригою 25 жовтня буде те, чи відбудеться повторне голосування за майбутнього міського голову. В разі проведення, другий тур відбудеться 15 листопада, тобто за 3 тижні. Згідно з результатами опитування, в разі проведення другого туру відрив Атрошенка від Соколова значно зростає.


Опитування проводилося з 13 по 16 жовтня в Чернігові. Методом особистого інтерв’ю було опитано 1100 респондентів від 18 років, мешканців Чернігова. Теоретична похибка не перевищує 3,0%. Замовник - ТРО “Ліга”.


P.R.

 

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.