Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 14:25:08

Чим швидше міняються люди у владі – тим буде краще

19.10.2015   06:47Агенцiя

Відомий журналіст Матвій Ганопольський нещодавно відвідав Чернігів. На прес-конференціївін розповів про те, кого ж насправді вважати олігархом.

«Питання про те, хто ж насправді є олігархом, полягає в тому, що робить ця людина. Якщо він побудував собі палаці та яхти – це одна історія, а якщо він будує дитячі майданчики, то це – інша історія. Це легко перевірити: якщо він подав декларацію про все, що у нього є, значить, йому боятися нічого, і він – нормальна людина. Це – дуже просто.
Наскільки я розумію, людина, яку ваш мер намагається зробити “олигархом” в очах інших (мається на увазі Владислав Атрошенко, ред) побудувала у Чернігові багато дитячих майданчиків, а на паркані одного з них, я сам це бачив, хтось написав: «Він – злодій». Це ж треба так уміти!
Хлопці, пишіть на чомусь іншому, а не на його дитячому майданчику! Це він його збудував! Словом, брудна ця кампанія. Не хочу, щоб тут були такі передвиборчі кампанії. Хочу, щоб Чернігів був містом зразковим – от як він є зразковий зовнішньо: красивий, прекрасний, повітряний. Щоб таким він був і з точки зору виборів.
Потрібно міняти людей у владі. Тому що, коли довго сидиш при владі, то тобі здається, що все можна. А від тебе вже всі стомилися. Загалом – необхідно міняти людей. Чим швидше міняються люди – тим буде краще. Для цього й існують вибори».

PR

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини