Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 23:43:36

Чим швидше міняються люди у владі – тим буде краще

19.10.2015   06:47Агенцiя

Відомий журналіст Матвій Ганопольський нещодавно відвідав Чернігів. На прес-конференціївін розповів про те, кого ж насправді вважати олігархом.

«Питання про те, хто ж насправді є олігархом, полягає в тому, що робить ця людина. Якщо він побудував собі палаці та яхти – це одна історія, а якщо він будує дитячі майданчики, то це – інша історія. Це легко перевірити: якщо він подав декларацію про все, що у нього є, значить, йому боятися нічого, і він – нормальна людина. Це – дуже просто.
Наскільки я розумію, людина, яку ваш мер намагається зробити “олигархом” в очах інших (мається на увазі Владислав Атрошенко, ред) побудувала у Чернігові багато дитячих майданчиків, а на паркані одного з них, я сам це бачив, хтось написав: «Він – злодій». Це ж треба так уміти!
Хлопці, пишіть на чомусь іншому, а не на його дитячому майданчику! Це він його збудував! Словом, брудна ця кампанія. Не хочу, щоб тут були такі передвиборчі кампанії. Хочу, щоб Чернігів був містом зразковим – от як він є зразковий зовнішньо: красивий, прекрасний, повітряний. Щоб таким він був і з точки зору виборів.
Потрібно міняти людей у владі. Тому що, коли довго сидиш при владі, то тобі здається, що все можна. А від тебе вже всі стомилися. Загалом – необхідно міняти людей. Чим швидше міняються люди – тим буде краще. Для цього й існують вибори».

PR

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 22 нові випадки COVID-19

Виявлено 22 нові випадки COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 червня в області зафіксовано 22 нові випадки COVID-19.

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї 16:56

Цього тижня в Агенції регіонального розвитку Чернігівської області відбулась презентація бізнес-проєктів програми Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапівBusinessHubChernihivRegion.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи 16:47

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 18 червня в області першою та другою дозою щеплено 50 054 людини.

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах 15:10

Начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський урочисто відкрив дві поліцейські станції – у Чорнотичах Сосницької громади на Корюківщині та в Олишівській громаді Чернігівського району.

Спільні штабні тренування з питань цивільного захисту . ВІДЕО 14:53

Дані тренування включали в себе дві частини: теоретичну та практичну.