Провокація проти КВУ в Чернігові
16 жовтня, у Чернігові група невідомих осіб поширювала підробну газету «Люстратор Чернігівщини» із ознаками чорного піару проти Комітету виборців України.
У газеті було оприлюднено наклепницький матеріал від імені неіснуючої громадської організації «Комітет виборців Чернігівщини» із матеріалами чорного піару проти окремих суб’єктів виборчого процесу.
КВУ зазначає, що у Чернігові діє лише один осередок КВУ, який має назву «Чернігівська обласна організація Комітету виборців України». Жодного відношення до поширення згаданої газети Чернігівський осередок КВУ не має. Голова цього відділення Володимир Андрійченко наразі несе службу в Збройних Силах України, а офіційну позицію КВУ по Чернігову оприлюднює гендиректор КВУ – Олексій Кошель.
КВУ вважає, що причиною такого антипіару проти організації могла стати нещодавня критика з боку КВУ дій міського голови та депутатів міськради. Нагадаємо, що напередодні виборів Чернігівська міська рада виділила 20 млн. грн. на одноразову допомогу для пенсіонерів. КВУ розцінив такі дії як використання адміністративного ресурсу та підкуп виборців.
Це вже не перша спроба використання авторитету КВУ в недоброчесних цілях в Чернігові. Так, на проміжних виборах народного депутата в 205 окрузі спостерігачі КВУ та міліція затримували невідомих осіб кримінальної зовнішності із підробними посвідченнями журналістів газети КВУ «Точка зору».
КВУ звертається до керівництва МВС з вимогою негайно провести розслідування щодо поширення матеріалів чорного піару та спроб дискредитації Комітету виборців України.
http://www.cvu.org.ua/nodes/view/type:news/slug:provokacia-proty-CVU-v-Chernigovi
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.