Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 березня, 00:51:39

Хто з кандидатів на посаду Чернігівського міського голови готовий співпрацювати з підприємцями?

16.10.2015   08:06

Меморандум про співпрацю запропонували підписати чернігівські підприємці кандидатам на посаду Чернігівського міського голови. В цьому меморандумі - вимоги та пропозиції для покращення бізнес-клімату в нашому обласному центрі, напрацьовані в місцевому бізнес-середовищі. Листи-запрошення були надіслані на адреси всіх партій, які висувають своїх представників на посаду мера у Чернігові.

- Ставлячи свій підпис, ці кандидати не тільки продемонструють підтримку малому та середньому бізнесу, а й готовність реалізувати наші пропозиції щодо покращення бізнес-клімату в м. Чернігові, - підкреслює один з координаторів цього проекту, голова Центру підтримки малого та середнього бізнесу Ірина Березинець. - Ця зустріч проходить за ініціативою Коаліції малого та середнього бізнесу м. Чернігова та регіональних партнерів проекту USAID «Впевнений бізнес - заможна громада».

Серед головних вимог/пропозиції чернігівських підприємців прозвучали такі:  припинити діючі корупційні схеми та унеможливити використання владних повноважень для особистого збагачення чиновників; вжити заходів для демонополізації ринку постачання електроенергії в Чернігові; передавати земельні ділянки в оренду підприємцям на термін більш ніж 5 років; створити громадську раду підприємців при виконкомі Чернігівської міської ради та налагодити постійний контакт представників влади та бізнесу; навести порядок у розміщенні зовнішньої реклами в обласному центрі тощо. 

- Упродовж серпня-вересня 2015 року ми провели 7 фокус груп, опитування та анкетування, в яких взяли участь близько 500 представників різних сфер підприємницької діяльності, і в результаті сформулювали вимоги до влади, що потребують вирішення на національному та регіональному рівнях, - повідомила журналістам координатор проекту «Впевнений бізнес – заможна громада» Тетяна Опришко. – Експертизу матеріалів проводили Віталій Сальва, Дмитро Шпак та Сергій Проценко. Регіональними партнерами проекту стали ГО «Сяйво Сіверщини», спільний представницький орган роботодавців Чернігівської області ЧООР «Сіверщина», профспілкові організації підприємців.

Тож хто з кандидатів на посаду Чернігівського міського голови готовий почути підприємців і внести їхні вимоги/пропозиції до своїх виборчих програм, а головне – дійсно почати реалізовувати у разі перемоги на виборах до органів місцевого самоврядування у жовтні 2015р.? Свої підписи під меморандумом сьогодні поставили представник партії «Демократичний альянс» Ігор Андрійченко та самовисуванець Сергій Куценко, а також представники партій «Наш край» та ВО «Свобода» за дорученням від кандидатів на посаду міського голови. Однак переважна частина кандидатів на посаду мера Чернігова підписання цього документу проігнорувала. Як-то кажуть, коментарі зайві.

Останні новини Чернігівщини

Просування новинних матеріалів у Youtube, Telegram та TikTok: чернігівські журналісти відтепер знають лайфхаки

Просування новинних матеріалів у Youtube, Telegram та TikTok: чернігівські журналісти відтепер знають лайфхаки 15:51

Youtube, Telegram та TikTok мають свої секрети просування відео та текстових новинних матеріалів.

ДБР порушило кримінальне провадження щодо загибелі солдатів у військовій частині на Чернігівщині 15:50

Працівники ДБР розслідують кримінальне провадження за фактом порушення правил поводження зі зброєю (ст. 414 КК України).

Чернігівський драмтеатр популяризує вітчизняну драматургію

Чернігівський драмтеатр популяризує вітчизняну драматургію 15:46

Протягом кожного театрального сезону в репертуарі театру з’являються нові постановки, які потім упродовж років не сходять зі сцени і привертають увагу глядацької аудиторії.

Аудитори Чернігівщини забезпечили відшкодування втрат на суму 28,2 млн грн

Аудитори Чернігівщини забезпечили відшкодування втрат на суму 28,2 млн грн 15:40

За результатами проведених протягом січня – лютого 2023 року ревізій та перевірок закупівель фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області виявили порушень на суму 2,2 млн грн.

У Чернігівському районі на міні підірвався трактор, чоловік отримав травми

У Чернігівському районі на міні підірвався трактор, чоловік отримав травми 15:37

17 березня о 10:53 на узбіччі автодороги загального користування в напрямку села Скоринець Чернігівського району стався підрив трактора на вибуховому пристрої, попередньо протитанковій міні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини