Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 березня, 15:00:31

ОПОРА: У Чернігові "Наш край" агітує проти конкурента чинного мера брудними методами

14.10.2015   12:53Агенцiя

Громадянська мережа ОПОРА вже описувала активність політичної партії «Наш край» як в обласному, так і в районних центрах. Попри численні порушення з боку цієї партії та кандидатів, використання брудних технологій ще не було помічено. Проте сьогодні у противному пересвідчився довготерміновий спостерігач.

Під час епопеї з виділенням одноразової матеріальної допомоги чернігівцям, про яку ОПОРА неодноразово згадувала, довготерміновий спостерігач взяв участь у зборі підписів на підтримку акції проти приватизації міських комунальних підприємств.

Так, 5 жовтня в агітаційному наметі від «Нашого краю» містянам пропонували висловитися з приводу можливого привласнення олігархами таких бюджетоутворюючих підприємств як КП «Чернігівводоканал» та КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ Фірми «Технова», поставивши свій підпис у листі-зверненні до міського голови. Нагадаємо, чинний мер Олександр Соколов є висуванцем на цю ж посаду від згаданої партії.

Сьогодні, 13 жовтня, активісту ОПОРИ зателефонував представник партії «Наш край» та спершу подякував за нещодавно висловлену ним громадянську позицію на підтримку збереження комунальних підприємств у власності міста.

Він також поінформував довготермінового спостерігача про те, що один з кандидатів на посаду міського голови, а саме Владислав Атрошенко, має намір приватизувати згадані комунальні підприємства, що невідворотно призведе до підвищення тарифів.

Громадянська мережа ОПОРА вбачає в таких діях використання брудних технологій проти політичних опонентів та закликає всіх учасників виборчого процесу не порушувати частини 5 статті 60 Закону України «Про місцеві вибори», відповідно до якої «забороняється розповсюдження завідомо недостовірних відомостей про кандидата, політичну партію або її місцеву організацію - суб’єкта виборчого процесу, а також розповсюдження завідомо недостовірної інформації про підтримку певного кандидата або місцевої організації партії іншими кандидатами, політичними партіями або їх місцевими організаціями.

За коментарями звертайтеся:
Євген Романенко
координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА
в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини