"Батьківщина" назвала своїх кандидатів до міської ради Чернігова
29 вересня, чернігівський міський осередок "Батьківщини" представив громадськості виборчий список кандидатів до міської ради.
Про це у Фейсбуці написав народний депутат, голова чернігівського партійного осередку Валерій Дубіль.
«Дуже важливо, що команда, яку ми ведемо до місцевої ради - це чесні, відповідальні люди, які мають стратегічне бачення міста, уміють залучати інвестиції і зарекомендували себе як управлінці, які розуміються у розв'язанні повсякденних проблем міста», - зазначив він.
«Я вважаю, що командна робота - це головна засада розвитку міста та необхідних змін у ньому», - додав політик.
Також В. Дубіль оприлюднив список кандидатів від «Батьківщини» до міської ради Чернігова.
Це:
Микола Миргородський
Олександр Покришко
Олександр Антонов
В'ячеслав Лебідь
Лариса Кадіна
Оксана Федорченко
Андрій Вареник
Віталій Федотов
Останні новини Чернігівщини
Чоловіка, який вчинив розбій і заволодів 500 тис. грн, засуджено до 11 років 6 місяців позбавлення волі – задоволено апеляційну скаргу прокурора 17:49
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури Київський апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу прокурора на вирок Деснянського районного суду міста Чернігова, яким 34-річного жителя Київщини визнано винним у розбої, вчиненому за попередньою змовою групою осіб у особливо великих розмірах (ч. 4 ст. 187 КК України).
Чернігівщина на екваторі І етапу олімпіадних змагань 17:12
Упродовж 25 – 26 жовтня 2025 року на Чернігівщині відбувся І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із хімії, німецької мови та географії, що стали екватором в графіку проведення олімпіад.
Рівень захворюваності на ГРВІ залишається нижчим за епідемічний поріг на 56,0%. 16:31
Рівень захворюваності на ГРВІ залишається нижчим за епідемічний поріг на 56,0%.
Ворогом здійснено чергову атаку на енергосистему області. 16:09
Вчора ворог здійснив чергову атаку на енергосистему Чернігівської області.
Водій з ознаками спʼяніння намагався втекти від патрульних 15:33
Сьогодні, близько 2-ї години, патрулюючи автодорогою М-01 (Київ — Чернігів — Нові Яриловичі), поблизу села Трисвятська Слобода, інспектори помітили автомобіль Chevrolet Lacetti, який рухався без державного номерного знаку.