Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 червня, 21:56:49

Кампанія “Стеж за грошима” проведена в Ніжині

25.09.2015   16:10

Напередодні місцевих виборів 2015 року громадянський рух “Чесно” започаткував кампанію “Стеж за грошима”. У рамках якої передбачаеться змусити політичні партії та кандидатів у депутати звітувати за витрачені на виборчу кампанію кошти.

Тож, 24 вересня у Ніжині відбувся Форум з відповідною назвою, на який були запрошені представники громадськості, кандидати у мери міста та кандидати у депутати Ніжинської міської ради. Мета Форуму – привернути увагу громади до проблеми проведення чесних місцевих виборів у рідному місті. Відкритість джерел фінансування – це механізм, який дозволить обирати власне свого представника у Раді, а не представників олігархів, який виступає спонсором виборчої кампанії. Зрозуміло, що депутат, який потрапив до Ради за кошти прихованого благодійника, поставить на перше місце інтереси оліарха, а не співгромадян.

Отже, усім учасникам запропонували підписати Декларацію відповідальності. Цей документ, як зазначалось вище, передбачає, що всі кандидати в депутати та посаду міського голови повинні оприлюднити звіти щодо витрат на ведення виборчої кампанії, а також декларації про доходи та прозвітувати перед громадою про виконану роботу.

Одним із перших Декларацію відповідальності підписав міський голова Анатолій Лінник. Крім нього документ підписали представники місцевих осередків партії “Батьківщина”, “ДемАльянсу”, “Удар”, “Укроп”, “Самопоміч”.

Координаторами кампанії “Стеж за грошима” у Ніжині стали Володимир Бабко та Олександр Турчинов.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 10 нових випадків COVID-19

Виявлено 10 нових випадків COVID-19 16:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 19 червня в області зафіксовано 10 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб 16:35

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 19 червня в області першою та другою дозою щеплено 51 269 людей.

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки 13:33

Оперативне командування «Північ» отримало видання Українського інституту національної пам’яті та іншу книжкову продукцію, яку видано коштом державного бюджету.

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону 13:20

Минає червень, і творчий колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка готується до гідного завершення свого 95-го, себто ювілейного, театрального сезону.

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям?

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям? 13:13

Винагорода за трудову діяльність є обов’язковою й необхідною умовою будь-якого робочого процесу, а систематичне та тривале порушення цієї норми – привід для зустрічі працівника та роботодавця у залі суду.