Партія "УКРОП" висунула кандидата на посаду Чернігівського міського голови. Ним став Роман Семешко
Це сталося у четвер, 24 вересня, під час міської конференції політичної партії «УКРОП» у Чернігові.
Всього партія затвердила список 45 кандидатів до міськради на всі округи Чернігова. Першою у цьому списку йде Оксана Рубан чернігівська волонтерка, голова міської організації партії «УКРОП». В першу десятку також входить Сергій Журман колишній керівник апарату Чернігівської ОДА.
Загалом у списках затверджених кандидатів до Чернігівської міської ради та районних у місті Чернігові рад переважна більшість бізнесмени та військові.
Роман Семешко - виконавчий директор у Спілці об’єднань громадян "Асоціація з управління аудіовізуальними правами «АРМА - Україна». Раніше, Роман Семешко керував представництвом Державного департаменту інтелектуальної власності у Чернігівській і Сумській областях. Також Семешко був довіреною особою Геннадія Корбана кандидата на проміжних виборах по 205 округу.
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.








